Teslimatlar
Giriş Tarihi : 03-12-2019 15:42   Güncelleme : 13-12-2019 11:48

Gbu'nun tercihi F-Max

Yurtiçindeki lojistik faaliyetlerinin yanı sıra kurumlara özel proje bazlı nakliyat operasyonları gerçekleştiren Gbu Lojistik, filosunu 17 adet Ford Trucks F-Max ile genişletti. Şirket, ayrıca 2009’dan bu yana filosunu 50’yi aşkın Ford Trucks marka araçla büyüttü.

Gbu'nun tercihi F-Max

Düzenlenen araç teslimat töreninde Gbu Lojistik kurucuları Gürol Başar Ülger ve Adem Ülger’in yanı sıra Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış ile Ford Trucks Başer Oto Genel Müdürü Ömer Faruk Başer hazır bulundu.

ŞOFÖRLER MEMNUN

Gbu Lojistik kurucusu Gürol Başar Ülger, “Şirket olarak 2009’dan bu yana filomuzu Ford Trucks marka araçlarla büyütmeye devam ediyoruz. Bu kararlarımızda hem Ford Otosan’ın 60 senelik tecrübesiyle kamyon üretim, ürün geliştirme ve çözüm üretme yetkinliğini hem de Ford Trucks’ın sunduğu satış sonrası servis ve hizmetlerin faydasını göz önüne alarak ilerliyoruz. Şimdi de filomuzu Türk mühendislerin geliştirdiği ve ülkemizde üretilen F-Max ile genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. F-Max, 500 PS güce sahip, düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımları ile şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı. Lojistik operasyonlarımızda bize çok önemli bir katkı sunacağına inanıyoruz” dedi.