Treyler
Giriş Tarihi : 13-12-2019 13:37   Güncelleme : 13-12-2019 13:37

Gbu Turizm Lojistik kaliteye yatırımı yaptı

Avrupa’nın ve Türkiye’nin lider treyler üreticilerinden Krone, araç teslimatlarına aralıksız devam ediyor. Ankara merkezli Gbu Turizm Lojistik de 2019 yılı araç yatırım programında tercihini Krone'den yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 40 adet Profi Liner Ultra treylerden 30'un teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Gbu Turizm Lojistik kaliteye yatırımı yaptı

Gbu Turizm Lojistik'e satışı yapılan araçlar, Krone'nin İzmir Tre üretim tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Gbu Turizm Lojistik Firma Sahipleri Gürol Başar Ülger ve Adem Ülger katıldı. Törende Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Satış Müdürü Ömürden Özacar ve Bölge Satış Yöneticisi Kerim Ocik da hazır bulundu. Tire fabrikasında 2012 senesinden beri üretimini sürdüren ve Türk nakliyecisiyle olan ilişkisini sağlamlaştıran Krone, kullanıcılarına üst düzey kaliteye daha uygun fiyatla ve cazip ödeme seçenekleriyle erişme imkanı sunuyor.

EN DOĞRU YATIRIM

Gbu Turizm Lojistik firma sahibi Gürol Başar Ülger, “Gerek rekabetçi fiyatları gerek de vermiş oldukları takas desteğiyle bu yatırımımızda bize adeta itici güç oldular. Biz Türk nakliyecilerine sundukları imkanlar nedeniyle Krone yetkililerine teşekkür ediyorum. Bugün ilk defa ziyaret etme fırsatımız oldu ancak gördük ki Tire fabrikasında üst düzey kalitede ve maksimum titizlikle üretim faaliyeti gerçekleştiriyorlar. Yatırım kararını verirken hem maddi olanaklarımızı hem de filomuzun kalitesini gözeterek hareket ettik. Şuanda bu yatırımı gerçekleştirirken ne kadar doğru bir karar verdiğimize bir kez daha şahid olduk” dedi.

UYGUN FİYATA KALİTE

Tire fabrikasından hem yurtiçine hem de yurtdışına treyler göndermeye hız kesmeden devam ettiklerinin altını çizen Rıza Akgün ise şöyle konuştu: “Şartların hem Türk nakliyecisi için hem de bizler için zor olduğunun farkındayız. Buna rağmen kullanıcılarımıza üst düzey kaliteye daha uygun fiyatla ve cazip ödeme seçenekleriyle erişme imkanı sunma gayretindeyiz. Profi Liner Ultra aracımız, düşük boş ağırlığıyla Krone ürün gamının en hafif üyesi olma özelliğini taşıyor. Profi Liner Ultranın özel taban dizaynı ve şasi tasarımı, yakıt tüketimindeki liderliği ve düşük karbon dioksit salınımı değerleriyle Türk nakliyecisine en yeni çözümü sunuyoruz. Şasinin ana taşıyıcılarından herhangi bir eksiltme yapmadan istenilen düşük ağırlıklara ulaşabilmiş olduğumuzu tekrar vurgulamak isterim. İşini bizim gibi titiz yapan Gbu Turizm Lojistik’in bizi tercih etmesinden dolayı gururluyuz.”