Otomotiv
Giriş Tarihi : 29-01-2020 18:13   Güncelleme : 29-01-2020 18:14

Suzukim Yolda

Otomotiv üreticilerinden Suzuki, 2020 model yılına ait ürün gamı için yepyeni bir ön satış uygulamasına başladı. Suzukim Yolda ile Vitara, Swift ve Jimny modellerini 2019 model yılı fiyatıyla satışa çıkaran Suzuki, uygulamadan yararlanan otomobil severlere avantajlı takas fırsatları sundu.

Suzukim Yolda

Türkiye’nin sevdirilmeye çalışılan otomobil markası Suzuki, 2020 yılında yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere özel avantajlı ön satış uygulaması geliştirdi. Yeni Vitara’nın 2020 model yılına ait versiyonlarını ön siparişe açan Suzuki, Ocak siparişlerini de tüketti.

AVANTAJLI FIRSAT

Gösterilen yoğun ilgi doğrultusunda kampanyanın kapsamını genişleten marka, bu stratejisini Suzuki’m Yolda uygulamasıyla tüm ürün gamına yaydı. Suzuki’m Yolda ile Vitara, Swift ve Jimny modellerini 2019 model yılı fiyatıyla satışa çıkaran Suzuki, uygulamadan yararlanan otomobil severlere avantajlı takas fırsatları sundu.

TESLİMAT NİSAN 2020'DE

Takasta araçları daha iyi değerlendirmeyi sağlayan Suzuki’m Yolda takastan faydalanan kullanıcıların teslim tarihine kadar kendi otomobillerini kullanmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar dilediği takdirde otomobillerini istediği fiyattan satabiliyor. Bu sayede, takas avantajıyla Suzuki satın alanlar hem beklerken otomobilsiz kalmıyor hem de kendi otomobiline daha iyi fiyat veren müşteriyi bulmak için zaman kazanıyor. Suzuki'm Yolda kapsamında satın alınan otomobiller, Nisan ayı itibariyle teslim edilecek.