Lojistik
Giriş Tarihi : 03-02-2020 16:38   Güncelleme : 03-02-2020 16:38

Infosys Gefco’yla Anlaştı

Yeni jenerasyon dijital servislerde bir dünya markası olan Infosys, multimodal tedarik zinciri çözümlerinde otomotiv lojistiği alanında uzmanlaşan Gefco’yla işbirliği yaptı. Bu işbirliği kapsamında Infosys, Gefco’nun gelecek 5 yıldaki dijital dönüşümünü yürütecek.

Infosys Gefco’yla Anlaştı

Infosys, Gefco’nun önemli bir iş ve teknoloji ortağı olarak, Gefco Grup’un gelecek jenerasyon iş uygulama yönetimi servislerinin dönüşümüne yardımcı olacak. Bu servislerin temeli üzerinde çalışmaya başlayan Infosys, ayrıca Canlı Kurumsal hizmetini kullanarak Gefco’nun Dijital Yerli bir kuruluşa dönüşmesine destek olacak. Bu, yeni tedarik zinciri yeteneklerinin bilgileri gerçek zamanlı olarak elde etmesini ve işlemesini sağlayacak. Ek olarak, Gefco'nun değer zincirinde akıllı ve etkili bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olmak adına çok düşük bir gecikme payıyla öngörüler üretecek. Ortaklıktaki son hedef ise Gefco’nun yeni sürdülebilir rekabet avantajı kaynakları oluşturmasına ve müşterileri için ürettiği değeri artırmasına yardımcı olmak.

Gefco Bilişim Kurulu Başkanı Jean-Luc Galzi; “Infosys ile dijital dönüşüm yolculuğumuza başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dijital inovasyon tedarik zinciri sektörünün temeli. Yeni ortaklığımız, Gefco’nun uzmanlığını güçlendirmeye ve müşterilerimizin işlerine değer katmamıza olanak sağlayacak. Mümkün Olanın Sanatı konusunda ortak bir vizyonumuz var. Yeni performans eşiklerini ölçeklendirmeye ve Gefco'nun pazar liderliğini daha da geliştirmeye yardımcı olmak için Canlı Kurumsal yaklaşımı uygulayacağız” dedi.