Treyler
Giriş Tarihi : 24-02-2020 18:12   Güncelleme : 24-02-2020 18:12

Akar 50 Adet Tırsan aldı

Uluslararası parsiyel ve kombine taşımacılığında önde gelen firmalardan Akar Lojistik, filosuna 50 adet Tırsan tenteli maxima plus kattı. Son yapmış olduğu yatırım ile birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 150’ye ulaştı.

Akar 50 Adet Tırsan aldı

Türkiye’nin treyler üreticisi Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürünleriyle lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını hızlandıran Kocaeli merkezli Akar Lojistik, tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak filosunu 50 adet Tırsan tenteli maxima plus ile güçlendirdi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında yapılan teslimat törenine; Akar Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Azizcan Sarısu, İthalat Müdürü Furkan Arslan, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Türkiye’nin lider treyler üreticisi olarak, verimlilik odaklı ürün gamımız ve hizmetlerimizle lojistik firmalarının rekabet gücünü artırmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizi dinliyor, onların değişen ihtiyaçları doğrultusunda en verimli ve en kaliteli çözümü sunmak için durmadan çalışıyoruz. Tırsan tenteli perdeli maxima plus araçlarımız da sunduğu hız ve verimlilik avantajı ile Akar Lojistik’in isteklerini tam olarak karşılıyor. Akar Lojistik ile iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” ifadesine yer verdi.

BAŞKA ÜRETİCİ TANIYORUZ

Akar Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Azizcan Sarısu, konuşmasında Tırsan’ın verimlilik odaklı ürünlerine ve hizmet kalitesine vurgu yaparak, şöyle konuştu: “Filomuzda, en donanımlı ve verimli ekipmanları kullanıyoruz. Bu nedenle treyler yatırımlarımızda tek tercihimiz Tırsan. Satış sonrası hizmetleriyle de her zaman yanımızda olan Tırsan ile kurduğumuz başarılı iş birliği, ilerleyen dönemlerde de devam edecektir. Çünkü biz Türkiye'de Tırsan'dan başka üretici tanımıyoruz.”