Güncel Haber
Giriş Tarihi : 12-09-2022 09:16   Güncelleme : 12-09-2022 09:16

Alıcı ile satıcıya sonsuz kredi!

E-ticaret alanında faaliyet gösteren Cilalink, yeni markası ikinciuygun.com ile kullanıcılarına otomotiv ve emlak kategorisinde hizmet vermeye başladı. Şirket müdürü Erdem Engin Bilgiç, “Gelişen teknoloji karşısında verdiğimiz hizmetler ile insanları memnun edip, mutluluklarına katkı sağlayacağız” dedi.

Alıcı ile satıcıya sonsuz kredi!

Otomotiv ve emlak ilan sitelerinin özellikle bireysel kullanıcılara kısıtlamalar getirmesi, 2012 yılından beri e-ticaret şirketi olarak ticari hayatına devam eden Cilalink’i harekete geçirdi. ikinciuygun.com adı altında otomotiv ve emlak alanında alıcı ile satıcıyı buluşturan Cilalink, kullanıcılarına sınırsız ilan vaadinde bulundu. Sanal Pazar yerinde ikinciuygun.com kullanıcıları otomotiv ve emlak alanında alım ve satım işlerini gönül rahatlığı ile yapabilecek.

HODRİ MEYDAN!

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Cilalink Müdürü Erdem Engin Bilgiç, “Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız ile teknoloji alanında yatırımlar yaparak müşterilerimize hızlı çözümler sunmanın gururunu hep yaşadık ve yaşıyoruz. Cilalink e- ticaret ailesi olarak her ne kadar sanal da faaliyet göstersek de hizmetimizin ana unsuru ve merkezi insan anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz. Esas olan işimizi layığıyla yaparak başarıya ulaşma çabasındayız. Söz ile değil, yaptığımız iş ile kendimizi tanıtıyoruz. ikinciuygun.com kullanıcıları otomotiv ve emlak kategorilerinde diledikleri kadar ilan ekleme şansına sahip. Şunu da belirteyim ki, bizim hizmetlerimiz tamamen ücretsiz ve kullanıcılarımızdan hiçbir zaman yükledikleri ilan için ücret talep etmeyeceğiz. Bu alandaki rakiplerimize de hodri meydan diyerek rekabetteki gücümüzü ortaya koyacağız” ifadesini kullandı.