Advert
Advert

3. Havalimanındaki acentalar satışa çıktı

İstanbul'da yapımı devam eden 3'üncü Havalimanının gümrük bölgesinde 1.4 milyon m2 büyüklüğünde kargo şehri inşaa ediliyor. İGA, mega projede yer alan 300 kargo acenta ofisi için ön talep toplamaya başladı.

3. Havalimanındaki acentalar satışa çıktı
3. Havalimanındaki acentalar satışa çıktı Admin
Bu içerik 6510 kez okundu.

Avrupa'nın en büyük havalimanı unvanına sahip olan İstanbul 3'üncü Havalimanı'nın işletmesini İGA üstlendi. İGA, DHMİ ile imzalanan uygulama sözleşmesi kapsamında havalimanının operasyonel ve ticari faaliyetlerini destekleyecek doğrultuda bina ve tesisler inşa edip, işletmesi için ön talep toplamaya başladı.

Kargo şehrinin merkezinde yer alarak operasyonel açıdan üst düzeyde verimlilik sağlayacak ve 3 katlı ofis blogunda 13 m2 ile 19 m2 arasında değişen üç yüz adet ofis için üç farklı fiyat kategorisi bulunuyor. Firmalar fazla kullanım alanına ihtiyaç duymaları halinde ofisleri birleştirerek kullanabilecek.

İGA Havalimanı İşletme İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin, konuyla ilgili; “İGA olarak 25 yıllığına işletmesini yürüteceğimiz projemizde ofis kiralama süreçlerine şimdiden başladık. Çalıştığımız süre içerisinde havalimanı içerisindeki alanlara olan yüksek talep, bugünden planlı ve entegre bir çalışma yapmamızı gerektiriyor. Bu kapsamda gelen yüksek talebi yönetmek amacıyla kargo acente, gümrük komisyoncuları ve forwarder ofisleri için ön talep toplamaya başladık. Topladığımız ön talepleri değerlendirdikten sonra hem kargo şirketlerimizin hem de havalimanımızın karşılıklı en yüksek faydayı sağlayacağı anlaşmalara imza atacağız” açıklamasında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu