Advert

Pamukkale, Alibeyköy ve Dudullu’yu kapattı

Pamukkale Turizm, “Alibeyköy Terminali” ve “Dudullu Terminali”ni pas geçerek, “Kurtköy”ü kalkış noktası yaptı. Pamukkale Turizm’in Bayrampaşa Otogarı’ndan kalkan otobüsleri çevre yolundan trafiğe girmeden Kurtköy’e gelecek. Şehir trafiğine girmemek için Dudullu Terminali’ni de iptal eden firma, bu güzergahın yolcularına 1 saat kazandıracağını belirtiyor. Firma böylece Alibeyköy ve Dudullu terminallerini tamamen iptal etmiş oldu. Firma yeni Kurtköy Terminali’ni, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 kilometre mesafede konumlandırdı.

Pamukkale, Alibeyköy ve Dudullu’yu kapattı
Pamukkale, Alibeyköy ve Dudullu’yu kapattı Admin
Bu içerik 6550 kez okundu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapılmasıyla birlikte, otobüs ve kamyonların mecburi istikameti olması, şehirlerarası otobüslerin varış noktasına 1 saat rötarlı varmasına neden oluyor. Pamukkale Turizm, www.pamukkale.com.tr adresinde ve dijitale verdiği reklamlarda, “Alibeyköy Terminali” ve “Dudullu Terminali”ni pas geçerek, “Kurtköy” kalkış noktası yaptı. Pamukkale Turizm’in Bayrampaşa Otogarı’ndan kalkan otobüsleri çevre yolundan trafiğe girmeden Kurtköy’e gelecek. Şehir trafiğine girmemek için Dudullu Terminali’ni de iptal eden firma, bu güzergahın yolcularına 1 saat kazandıracağını belirtiyor. Firma böylece Alibeyköy Terminali’ni de tamamen iptal etmiş oldu. Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesinde yer alan yeni güzergah metninde şöyle denildi: “Alibeyköy ve Dudullu terminallerini pas geçiyor, ezbez bozuyoruz! Bundan böyle; “Alibeyköy, Dudullu ve Çamlıca gişelerindeki trafik çilesine son veriyor; “Yeni Kurtköy Hareket merkezimiz” ile siz değerli “İstanbul” yolcularımıza bir saat hediye ediyoruz!.. Pamukkale Turizm “Zaman Kazandırır!..”
 
ESENLER’DEN SONRA KURTKÖY!

Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesindeki açıklama şöyle devam ediyor:
“İstanbul’da şehir içi ulaşım ağımızı bu yönde geliştirerek, İstanbul içerisindeki cep terminallerimizi ve dağıtım noktalarımızı yeniden şekillendiriyor, “Ezber Bozuyoruz!” Alibeyköy ve Dudullu’yu pas geçerek, Esenler otogarından sonra İstanbul içerisinde tek durağımız Kurtköy Hareket Merkezimizdir. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için, İstanbul Avrupa yakasında Esenler Otogarı ve Anadolu yakasında Kurtköy Hareket Merkezimizden hareket eden şehir içi servis hizmetlerimiz ile toplu taşımanın karmaşasına ve vakit kaybına girmeden istediğiniz yere hızlıca ulaşabilmeniz için son derece pratik ve hızlı bir ulaşım ağı planladık.
 
 
ESENLER – KURTKÖY HEP AÇIK!

İstanbul Trafik Durumunu dikkate alarak İstanbul Trafik Haritasında görüldüğü gibi kaybedenlerin güzergâhını kullanmıyor, kazananların güzergâhı ile herkese bir saat hediye ediyoruz.
 
VAKTİNDE KALKIŞ! VAKTİNDE VARIŞ!

Esenler otogarından kalkış yapan araçların, Anadolu yakasında bulunan kontenjanlı yolcularını almak üzere Dudullu ve benzeri hareket merkezlerine ulaşımları trafik kaynaklı rötarlara neden olmaktadır. Kurtköy Hareket Merkezimiz ile Avrupa yakasından, Anadolu yakasına geçişlerde özellikle trafiğin yoğunlaştığı noktalara giriş yapılmayacak şekilde belirlediğimiz güzergâhımız ile hem araçlarımızın ulaşım mesafesini azaltıyor, hem de zamandan kazandırıyoruz. Anadolu yakasından yolcuğuna başlayacak olan yolcularımızın rötar yaşamadan, tam saatinde hareket konforunu yaşamalarını sağlıyoruz.
 
İSTANBUL TRAFİĞİNDE GERİLMEYİN

Trakya yönünden gelen yolcularımızı Anadolu yakasının kalbine kolay ve hızlı ulaştırıyoruz. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünü kullanarak zamandan kazanıyor, ayrıca Esenler Otogarı – Harem güzergâhında karşılıklı olarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetlerimiz ile Kadıköy, Üsküdar gibi ilçelere ‘Yolu Kısalttık!’
 
SABİHA GÖKÇEN’E ARKADAŞ GELİYOR!..

Kurtköy Hareket Merkezimiz, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 kilometre yakınlıkta. Doğu ve Batı yönünde seyahat etmek isteyenler için bir merkez konumunda olan, Asya ile Avrupa’yı hem karadan hem de havayolundan birbirine bağlayan İstanbul’un Anadolu yakası Pendik / Kurtköy’de yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı önemli transfer noktalarından biridir. Kurtköy Hareket Merkezimizin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ve buradan havaalanına sunduğumuz hızlı ve ekspres şehir içi servis imkanı ile entegre ve aktarmalı seyahat planı olan yolcularımıza seyahat planlarında büyük kolaylık sağlıyoruz.
 
VİAPORTA KOMŞU OLUYORUZ!..

Kurtköy Hareket Merkezimiz, Viaport’a 1 kilometre kadar yakın. Kurtköy’de 69 bin metrekare alana kurulu Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi Viaport’ta bulunan yerli ve yabancı birçok markanın mağazaları ile birlikte, aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına da her şey mevcut.

TRAFİK ÇİLESİNE VE RÖTARA SON!

Trafik ve ulaşım konusunda zorlu şartlara sahip İstanbul’a seyahat edenlerin zaman kazanmaları için tüm merkezler için aktarma noktası konumunda olan Esenler Otogarı, Kurtköy Hareket Merkezimiz ve Trakya yönünden gelen araçlarımız için ise ek olarak Hadımköy Hareket Merkezimizden hareket eden kapsamlı şehir içi servislerimiz ise büyük avantaj sağlamaktadır. Alternatif ulaşım araçlarını ve toplu taşıma olanaklarından faydalanan yolcularımız için ise Metrobüs, Metro ve diğer raylı sistemlerin duraklarına ulaşabilecekleri servis güzergâhlarımız da mevcuttur.”
Pamukkale Turizm Alibeyköy Dudullu Kurtköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı