Advert

Advert

Ateş İnşaat, 10 adet Ford Trucks aldı

Türkiye’nin birçok ilinde alt yapı, hafriyat, su yapıları gibi önemli projelere imzasını atan Ateş İnşaat, yeni araç yatırımında tercihini Ford Trucks'tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 10 adet Ford Trucks çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Ateş İnşaat, 10 adet Ford Trucks aldı
Ateş İnşaat, 10 adet Ford Trucks aldı Admin
Bu içerik 1023 kez okundu.

İnşaat ve taahhüt işleri yapan Ateş İnşaat, özellikle büyük ve hızlı projelerde, teknolojik geliştirmeler ve yaratıcı imalat çözümlerinde kullanmak üzere 10 adet Ford Trucks 4142D satın aldı. Araçlar düzenlenen törenle Ateş İnşaat’a teslim edildi. Törene Ateş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Eset Ateş, Ford Trucks bayii Başer Otomotiv Genel Müdürü Ömer Faruk Başer, Satış Şefi Serkan Alptuğ Aşnaz ve Ford Trucks Bölge Müdürü Necip Emre Kirazcı katıldı.

Satışa sunulduğu pazarların standartlarına uygun olarak Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks modelleri, yurtiçi ve uluslararası taşımacılık ve inşaat alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun olarak; Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu güncel teknolojilerle bir arada yaşatıyor.

Ford Trucks modelleri 1,1 milyon m2’lik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda üretiliyor. Yurtiçinde 30 yetkili satıcı, yurtdışında 20 distribütör ile müşterilere ulaşırken; Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 50’ye yakın ülkeye ihraç ediliyor. 1.500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda aynı zamanda Euro 6 normlarına uygun, çevre dostu Ecotorq motorun üretimi yapılıyor. Türkiye’nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek ağır ticari markası olan Ford Trucks, yüzde 70 yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlıyor.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu