Advert

Advert

Milli marka Tırsan iki ödül birden aldı

Türkiye’nin treyler sektöründeki milli markası Tırsan, Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği (TAYSAD) Başarı Ödül töreninde iki ödül birden aldı. 2016 yılı Patent 3’üncüsü ve 2016 yılı Endüstriyel Tasarım 3’üncüsü olan Tırsan, 363 firma arasından bu ödüle layık görüldü.

Milli marka Tırsan iki ödül birden aldı
Milli marka Tırsan iki ödül birden aldı Admin
Bu içerik 1485 kez okundu.

TAYSAD 2016 Başarı Ödülleri törenle sahiplerini buldu. Ödüller; Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, İhracat ve Eğitim gibi farklı kategorilerde verildi. Tırsan 2 kategoride birden ödül alarak sektörüne öncülük etmeyi sürdürdü. 363 firmanın değerlendirildiği ödül töreninde Petent Ödülü  T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Danışmanı Pertev Cinalioğlu tarafından Tırsan Yönetim Kurulu Üyesi Fehir Bulutlar’a,  Endüstriyel Tasarım Ödülü ise TOBB Yan Sanayi Meclis Başkanı Dr. Mehmet Dudaroğlu tarafından Tırsan Ar-Ge Koordinatörü Tugay Yılmaz’a takdim edildi.

Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği’nin Patent Ödülleri, firmaların ilgili yıl içerisindeki tescil edilen patent sayılarına göre veriliyor. Buluş sahibi olan, buluşu hayata geçiren, patent çalışmalarını dokümante eden, bunlarla ilgili prosedürleri takip eden firmalar ödüllendiriliyor. Tırsan’ın bu güne kadar yaptığı bütün patent ve endüstriyel tasarım başvurularının hepsi onaylandı. Sektörün kaliteli, sorunsuz ve verimli ürünler kullanarak rekabetçiliğini destekleyen Tırsan, bu nedenle Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyor.  Türkiye’nin ilk treyler Ar-Ge merkezini kuran Tırsan, ortaya çıkardığı ürün ve hizmetlerle sektörüne öncülük ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu