Advert

Advert

Endüstri 4.0 devriminde geç kalma

Kardex, depo yönetiminde çığır açan inovatif, 365 gün 24 saat çalışabilen insansız depoların çalışma sistemini, hızlı yatırım nasıl geri dönüşünün cevaplarını karşılayan ürünlerinin tanıtımını WIN EURASIA Automation Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Endüstri 4.0 devriminde geç kalma
Endüstri 4.0 devriminde geç kalma Admin
Bu içerik 1821 kez okundu.

Fuarda sergilenen Shuttle xp 500 ve Megamat RS350 adlı ürünlere katılımcılar büyük ilgi gösterdi. Katılımcılara “tedarik zinciri ve depo yönetiminde endüstri 4.0 devrimine geç kalma” mesajı da iletildi.

Kardex Türkiye Ülke Müdürü Emre Yenal, “1993 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz. Şu ana kadar 900’e yakın sistemi başarıyla kurduk ve faaliyete geçirdik. Otomotivden beyaz eşyaya, savunma sayesinden perakendeye, lojistikten ilaca kadar pek çok farklı sektöre otomatik ve yarı otomatik depolama, hat besleme çözümleri sunan firma, yeni endüstriyel devrim ile çağı yakalamış durumda. Bu fuarda bir adım daha attık ve katılımcılara tedarik zinciri ve depo yönetiminde endüstri 4.0 devrimini nasıl yakalayabileceklerini anlatan tanıtım ve sunumlar gerçekleştirdik. Bu anlamda gördüğümüz ilgiden çok memnunuz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu