Advert

Advert

Otopratik ve Castrol iş birliği yaptı

Türkiye'nin lastik sektörü firmalarından Brisa, Castrol ile Otopratik mağazaları için iş birliği yaptı. Bu kapsamda mükemmel servis deneyimi yaratmaya odaklanan Otopratik mağazaları, araçların kullanım ömürleri için kritik önem taşıyan madeni yağ konusunda Castrol ile uzmanlık sunacak.

Otopratik ve Castrol iş birliği yaptı
Otopratik ve Castrol iş birliği yaptı Admin
Bu içerik 1599 kez okundu.

Brisa’nın 360 derece servis sunan araç bakım merkezi Otopratik, madeni yağ pazarının en büyük markalarından Castrol ile stratejik bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında 25 ildeki 43 Otopratik mağazası, Castrol’ün yüksek teknoloji ile geliştirdiği ve ürettiği madeni yağları tüketici ile buluşturacak.

Gelişen otomotiv teknolojilerine paralel olarak sürekli yenilenen madeni yağlar ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Bu doğrultuda hızla büyüyen araç bakım ve servis zinciri Otopratik’lerde müşterilerine en kaliteli ürünü ve hizmeti sunmayı hedefleyen Brisa, Castrol ile güçlerini birleştirdi. Araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili kullanım ömürleri boyunca ihtiyaçları olabilecek periyodik bakım, yağ değişimi, lastik, elektrik, klima bakımı gibi hizmetleri alabilecekleri Otopratik mağazaları, madeni yağ konusunda da sektörün önde gelen markalarından Castrol’ü araç sahiplerine sunacak.

Brisa Perakendecilik Direktörü Oğuzhan Avdan; “Otopratik markamız ile araç bakımında güvenilir hizmet anlayışını tüm Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Castrol ile kurduğumuz ortaklık da tüm Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz servis kalitesini standartlaştırmamıza ve müşteri memnuniyetini daha da artırmamıza olanak sunacak. Hedefimiz Otopratik noktalarında müşterilerimizin araç bakımı ile ilgili ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarını sağlamak ve üstün servis deneyimi sunmak. Bu doğrultuda Castrol ile ürün tedariğinin yanı sıra eğitim ve pazarlama alanlarında da işbirliği yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Castrol Türkiye Distribütör Satışlar Müdürü Selim Çim ise Brisa’nın araç bakım merkezi Otopratik ile yaptıkları iş birliğinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek şöyle konuştu: “Castrol olarak, ülkemizde ve dünyada otomotiv sektörünün önde gelen üreticileri ile önemli işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Madeni yağ teknolojilerindeki 100 yılı aşkın uzmanlığımızı şimdi Brisa çatısı altında faaliyet gösteren Otopratik ile daha geniş kitlelere ulaştıracağız. Uzmanlık alanımız otomobil yağlarıdır. Bugün, her 10 araçtan 3’ü bizim yağlarımızı kullanıyor diyebiliriz. Türkiye’de ve dünyada birçok marka ile beraber çalışıyoruz. Bu doğrultuda Castrol'un kanıtlanmış kalite ve güvencesini tercih eden Otopratik ailesine de en iyi desteği sunacağımıza inanıyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu