Advert

Yılın Lojistik Profesyoneli Sefa Ezgin

UTA Lojistik Dergisi tarafından düzenlenen “2017 - Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri” İstanbul Hilton Bomonti otelde sahiplerini buldu. 2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi'nin gala yemeğinde düzenlenen “Lojistikte Yılın Başarı Ödülleri” töreninde başarılı çalışmalarından dolayı Gökbora Lojistik Pazarlama ve Satış Müdürü Sefa Ezgin, Yılın Lojistik Profesyoneli Ödülüne layık görüldü.

Yılın Lojistik Profesyoneli Sefa Ezgin
Yılın Lojistik Profesyoneli Sefa Ezgin Admin
Bu içerik 1305 kez okundu.

Gökbora Lojistik Pazarlama Satış CRM ve Nakliye Satın alma Müdürü Sefa Ezgin, 14 kategoride verilen oylama sonucunda ödülünü UTA Lojistik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaçmaz’ın elinden aldı.

Sefa Ezgin, "Ekonomi ve Lojistik Zirvesi gibi prestijli bir organizasyondan aldığım bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutlu ve gururluyuz. Bu ödülü, tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Ayrıca, bu ödül daha kaliteli hizmet sunma çabalarımızın somut birer karşılığı olarak bizleri gururlandırıyor, daha çok motive ediyor. Gökbora Lojistik olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak üzere sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Öncelikli hedefimiz, çalıştığımız firmaların bizi hizmet sağlayıcısının ötesinde maksimum değer oluşturan stratejik bir ortak olarak konumlandırmalarıdır. Bizi bu ödüle layık görenlere sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

SEFA EZGİN KİMDİR?

Sefa Ezgin, 2008 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi, İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Lojistik Yönetimi ve Ulaştırma alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Lojistik sektörüne 2009 yılında Gökbora Lojistik’te başladı. 2009-2013 yılları arasında ise yine aynı şirkette İntermodal sisteminin kurulması dahil olmak üzere, yurtdışı satış, operasyon şefliği olmak üzere farklı görevleri yürüttü. 2014 yılından bu yana Gökbora Lojistik’te Pazarlama, Satış ve CRM Müdürü olarak görev yapmaktadır. Lojistik sektörü konularını ele alarak yazdığı makaleler Türkiye'de yayın yapan dergi ve İnternet sitelerinde yayınlandı. Türkiye'de lojistik eğitimi veren meslek liseleri ve üniversitelere "Lojistik Kariyer" ve “ Yolda Öğrendiklerim “ konulu seminerler verdi. Halen Satınalma Dergisi'nde Lojistik üzerine makaleler yazmaktadır. Profesyonel iş hayatı dışında, eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projelerine de gönül veren Ezgin, Eski bir milli basketbolcudur. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eylemci otobüsler hattan çekildi
Eylemci otobüsler hattan çekildi
Türk firmaları teknoloji yarışında
Türk firmaları teknoloji yarışında