Advert

Advert

Gefco'nun navlunlarından Gunn sorumlu

Lojistik sektöründe 25 yılı aşkın bir deneyime sahip Gefco Yönetim Kurulu Üyesi Anthony Gunn, Navlun sevkiyatı faaliyetlerinin başına getirildi.

Gefco'nun navlunlarından Gunn sorumlu
Gefco'nun navlunlarından Gunn sorumlu Admin
Bu içerik 787 kez okundu.

Avrupa, ABD ve Asya’da büyük dönüşüm projelerini yürüten Anthony Gunn, Gefco’nun endüstriyel lojistik alanındaki konumunu güçlendirme ve Navlun sevkiyatı faaliyetlerinin karlı büyümesinden sorumlu olacak. 2000’de girdiği ve önceden Menlo olarak bilinen XPO Logistics’te Avrupa Genel Müdürü olarak görev yapan Gunn, 16 yıl boyunca bölgenin cirosunu ve kârını ikiye katlayan uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturdu.

Anthony Gunn, "Küresel oyuncularla uzun ömürlü işbirlikleri kurma konusunda eşsiz bir uzmanlığı bulunan, otomotiv ve endüstriyel lojistikte lider konumdaki Gefco Grubuna katıldığım için mutluyum. Gefco içerisinde, stratejik koridorlar geliştirmek ve dijitalleşmede daha ileriye gitmek gibi müşterilerimize avantaj sağlayacak sinerjiler için çok sayıda fırsat görüyorum. Ekiplerimiz, müşterilerimizin tedarik zincirleri ile birlikte büyümelerini ve rekabet güçlerinin geliştirilmesini desteklemeye kararlı" dedi.

Kariyerine savunma sanayiinde satın alma ve tedarik hizmetlerinde başlayan Gunn, daha sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da Amerikalı bir imalatçının tedarik zinciri yönetiminden sorumlu olduğu yarı iletken endüstrisine geçti. Anthony Gunn, Edinburgh Napier Üniversitesi'nden MBA derecesine sahiptir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu