Advert

Advert

Serin Whatsapp hattı kurdu

Türkiye Treyler sektörünün öncü firmalarından Serin Treyler, müşterilerinin görüş, öneri ve isteklerini kolaylıkla paylaşmaları için Whatsapp hattını hayata geçirdi.

Serin Whatsapp hattı kurdu
Serin Whatsapp hattı kurdu Admin
Bu içerik 1822 kez okundu.

Dijitalleşen dünyada mobil ve sosyal teknoloji araçları giderek yaygınlaşıyor. Bu teknolojileri yakından takip ederek hizmete alan Serin Treyler, satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlamak için web sayfasını yeniledi. Firma, geniş ürün yelpazesini, bayi ve servis ağlarını müşterileriyle paylaştı. Ayrıca sosyal mecrada aktifliğini sürdüren Serin Treyler facebook, instagram ve  twitter hesapları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Serin Treyler, 0 541 442 29 23 numaralı whatsapp hattını tüm müşterilerin kolaylıkla ulaşmaları için devreye koydu. Tüm görüş, öneri ve isteklerin kolaylıkla paylaşılmasına ve anında çözümler bulunmasına olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha vurgulayan Serin Treyler, yeni geliştirilmekte olan tüm uygulama ve hizmetleri de yakından takip ederek en hızlı şekilde bunları da sistemine dahil etmeyi hedeflemektedir. Serin Treyler Genel Müdürü Recep Serin, konuyla ilgili olarak “Serin Treyler’in mobil ya da sosyal uygulamalarda iletişimini en üst seviyede tutmaya çabalıyoruz. Çünkü müşteri ile kurduğunuz diyalog ürününüzün kalitesi kadar önemli olmaya başladı” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu