Advert

Advert

Efatur, 100 adet Crafter aldı

Taşımacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Efatur, 2017 yılında araç filosunu Volkswagen Crafter ile güçlendirdi. Firma, siparişini verdiği 100 adet Volkswagen Crafter'ın ilk partisi olan 44'ünü teslim aldı.

Efatur, 100 adet Crafter aldı
Efatur, 100 adet Crafter aldı Admin
Bu içerik 1632 kez okundu.

Öğrenci, personel taşımacılığı, operasyonel kiralama ve transfer hizmetlerinde faaliyet gösteren Efatur'un Volkswagen Ticari Araç ile olan işbirliği yeni alımla daha da güçlendi. Satışı yapılan araçlardan 44'ü, Efatur’un Kurtköy şubesinde düzenlenen törenle teslim edildi. Araç teslim törenine Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan, Efatur Yönetim Kurulu Başkanı Emin Altunç ve Genel Müdür Kayhan Yılmazer ile iki şirket yetkilileri katıldı.

İHTİYACA GÖRE ÇÖZÜM

Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan, yeni teslimatlarla Crafter modelinin ticari araç pazarındaki etkinliğini artırdıklarını söyledi. Volkswagen'in sektörün öncü firmaları tarafından tercih edildiğinin altını çizen Taner Kozlan, şöyle devam etti: “Bunun temel nedeni sektörün ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek donanım ve kalitede model ve hizmetleri sunuyor olmamız. Efatur ile geçmişten gelen işbirliğimizi 2017’de de yeni Crafter teslimatları ile devam ettiriyoruz. Crafter, her sektörden farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlandı. Bu anlamda Crafter, servis, okul, turizm taşımacılığında Efatur’un en iyi çözüm ortağı.”

GÜVENLİK, KONFOR VE DÜŞÜK YAKIT

Efatur Genel Müdürü Kayhan Yılmazer'da şirket olarak en çok önem verdikleri konunun yolcularının güvenliği ve konforu olduğunu, bunun da Volkswagen Ticari Araç modellerini seçmelerindeki en belirleyici kriter arasında yer aldığını söyledi. Yılmazer, “Volkswagen Crafter modelini yakından takip ediyoruz. Crafter’ın yolcularına sunduğu güvenlik ve konfor, segment standartlarının üstünde. Ayrıca düşük yakıt tüketimleri ve işletim maliyetlerini de göz önüne aldığımızda, bizim için Volkswagen Ticari Araç’ı seçmek, çok doğru bir karar oldu” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu