Advert

Aktaş Endüstri 4.0 için harekete geçti

Aktaş Holding, geliştirdiği ürünlerde çevre dostu, daha hafif, esnek ve dayanıklı özellikleriy ön plana çıktı. Firma, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 çalışmalarına da ağırlık verdi.

Aktaş Endüstri 4.0 için harekete geçti
Aktaş Endüstri 4.0 için harekete geçti Admin
Bu içerik 1433 kez okundu.

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, yenilikçi bakış açısı doğrultusunda geleceğin teknolojilerini günümüz standartlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Dijital dönüşüm ve küresel düzeyde markalaşma çalışmalarına ağırlık verdiklerini aktaran Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, “Dijital tedarik zinciri ile verimli makine/insan işbirliği, gerçek zamanlı veri yönetimi, güç ve enerji yönetimi, toplam kalite ve ekipman verimliliğini geliştirme, maliyet azaltma, hata kaynaklarının hızlı şekilde tanımlanması ve ani bozulmaların önüne geçerek, anlık geribildirimlerin sağlanması amacıyla, üretim proseslerimizi ve tedarik zincirimizi mükemmellik kültürüne dönüştürme gayretindeyiz. Bu çerçevede de büyük önem verdiğimiz Endüstri 4.0 çalışmaları kapsamında saha analiz çalışmaları başlattık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İTO Başkanı Çağlar hayatını kaybetti
İTO Başkanı Çağlar hayatını kaybetti
Batıliman’ında kapasite arttı
Batıliman’ında kapasite arttı
istanbul escort