Advert

Advert

Turizm'de ilk Tourliner, Sümer Seyahat'in

Turizm taşımacılık sektörünün köklü firmalarından Sümer Seyahat, 2017 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Man'dan yaptı. Firma, siparişini verdiği 2+2 oturma düzenine sahip Neoplan Yeni Tourliner'ı tanıtımın ardından teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Turizm'de ilk Tourliner, Sümer Seyahat'in
Turizm'de ilk Tourliner, Sümer Seyahat'in Admin
Bu içerik 2720 kez okundu.

Sümer Seyahat'e satışı yapılan tanıtım otobüsü, firmanın İstanbul Beşiktaş'ta bulunan merkezinde düzenlenen tören ile firmaya teslim edildi. Sümer Seyahat, Yönetim Kurulu Başkanı Sümer Yığcı'nın ev sahipliğinde yapılan araç teslim törenine Man Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ile firma yetkilileri katıldı.

Sümer Yığcı, "Yeni Tourliner da tasarımının yanısıra, yakıt tasarrufu ve işletme giderleri gibi birçok noktada çıta çok yukarılara taşıdı. Man ile uzun yıllardır devam eden ticari ilişkilerimizi ve dostluğumuzu, Yeni Tourliner ile devam ettirmenin mutluluk ve gururunu bir arada yaşıyoruz. Yeni Tourliner’ı  ilk gördüğümüz anda, almaya karar verdik. Yeni araçların tanıtımı yapıldıktan sonra Turizm firmaları arasında filosuna dahil eden ilk bizim firmamız oldu” dedi.

Man Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Üretim bandından çıkan ilk 2+2 Yeni Tourliner’ı, Turizm Taşımacılığı sektörünün köklü firması Sümer Seyahat’e teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmalarımız arasındaki uzun yıllara dayanan dostluk ve işbirliği, üretilen ilk 2+2 nin henüz hemen lansman da satılıp, Sümer Seyahat’e teslim edilmesine sebep oldu. Yeni Tourliner, hem yolcular, hem kaptanlar, hem de işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor.”
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu