Advert Advert
Advert

Türk mühendislerine ödül

Oyak Renault, tüm dünyadaki Renault Grubu mühendislikleri arasında düzenlenen ve Müşteri Memnuniyeti Planı çerçevesinde gerçekleştirilen PSC Engineering Awards’da en iyi mühendislik uygulaması ödülü alarak Türk mühendisliğinin gücünü dünyaya ispatladı.

Türk mühendislerine ödül
Türk mühendislerine ödül Admin
Bu içerik 2944 kez okundu.

Türkiye’nin otomobil üreticisi Oyak Renault, Türk mühendisliğinin gücünü ve kalitesini, Renault’nun dünyadaki tüm mühendislik merkezlerinin katıldığı ve Renault Grubu Mühendislik okulu nezdinde Fransa Technocentre’da düzenlenen PSC Engineering Awards’de kanıtlamış oldu. Ödüle layık görülen Oyak Renault mühendislerinden Mahmut Şenaltun, Semih Saygan, Görkem Vardar, Aret Malatyalı, Taner Güler Renault Grubu Fransa Merkezi tarafından verilen sertifika ve plaket almaya hak kazandı.

Renault’nun dünyadaki tüm mühendislik merkezlerinin 80’den fazla öneri ile katıldığı ve en iyi mühendislik uygulamalarının seçildiği değerlendirmede, algılanan kalitenin arttırılmasına yönelik eylem fikrini ortaya koyan ve yapılan çalışmalarla bunun gerçekleşmesini sağlayan 5 Oyak Renault  Mühendislik Direktörlüğü çalışanı Algılanan Kalite dalında en iyi mühendislik uygulaması ödülü aldı. Alınan ödülle ilgili açıklamada bulunan Oyak Renault Mühendislik Direktörü Murat Taşdelen, “Ödülün Oyak Renault mühendisliğine ve Türkiye’ye verilmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu. Oyak Renault olarak Türk mühendisliğinin kalitesini ve yapabileceklerini bu uluslararası mühendislik ödülü ile birlikte tekrar kanıtlamış olduk” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor