Advert

Tırsan, Münih'te Kässbohrer'i sergiledi

Tırsan, Kässbohrer markası ile Münih Transport Logistic Fuarı’na katıldı. Fuarda Kässbohrer K.SCL X ürününü sergileyen Tırsan ekibi, dünyanın farklı bölgelerinden gelen ziyaretçileri de standında ağırladı.

Tırsan, Münih'te Kässbohrer'i sergiledi
Tırsan, Münih'te Kässbohrer'i sergiledi Admin
Bu içerik 1822 kez okundu.

Münih Transport Logistic 2017 Fuarında Tırsan, müşterilerini, lojistik firmalarının yetkililerini ve Baden-Württemberg eyaleti Müsteşarı Katrin Schütz’ü standında ağırladı. 70’e yakın ülkeden 2 binin üzerinde firmanın katıldığı fuarda, firmalar yeni hizmet ve uygulamalarını tanıttı. Lojistiğin kendini yeniden keşfettiği, oyunun kurallarının değiştiği ve lojistik beklentilerinin artık çevre ve verimliliğe odaklandığına vurgu yapılan fuarda, Tırsan Kässbohrer markasıyla boy gösterdi.

Türkiye’nin treyler üreticisi Tırsan’ın ürettiği ve farklı pazarlarda elde ettiği satış adetleri ile öne çıkan markası Kässbohrer, Münih’teki fuarda müşterileriyle buluştu. Tırsan Ar-Ge merkezinde geliştirilen Kässbohrer K.SCL X Türk treylerinin üretim ve teknoloji gücünü ortaya koyarken ülkemizi de en iyi şekilde temsil etti. Fuarın açık alanında sergilenen Kässbohrer K.SCL X,  nakliye ve taşımacılık üzerine çalışan uzmanlar tarafından incelendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı