Advert

Advert

Scaniaları Türkiye'ye Hödlmayr taşıyacak

Hödlmayr Grubu yeni aldığı siparişiyle Türkiye’deki gücünün altını çizdi. Schwertberg Avusturya’da bulunan Hödlmayr High & Heavy GmbH ile Ümraniye merkezli Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret iştirakleri, Avrupa’nın en büyük kamyon üreticisi Scania ile nakliye ve lojistik alanında anlaşma sağladı.

Scaniaları Türkiye'ye Hödlmayr taşıyacak
Scaniaları Türkiye'ye Hödlmayr taşıyacak Admin
Bu içerik 2414 kez okundu.

Hödlmayr çalışanları, Zwolle – Koper Limanı – Efesan Türkiye adıyla müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş rotalarını hazırladı. Hödlmayr High & Heavy Gmbh Genel Müdürü Michael Wöckinger, şirketi başarıya ulaştıran nedenleri şu şekilde açıkladı: "Tüm işlemleri tek elden halledebiliyor oluşumuz ve Zwolle’den Adriyatik’teki yükleme limanına olan nakliyenin ortadan kalkması bizi avantajlı kılıyor. Aynı zamanda müşteriyle başka ülkelerde uzun yıllara dayanan başarılı işbirliğimiz ve Türkiye’deki Hödlmayr iştirakinin kamyonların ithalatçısı ve alıcısı konumundaki Doğuş Otomotiv ile olan işbirliği de yardımcı oldu."

Michael Wöckinger, "Araçlar  sıfır kilometreyle alıcıya ulaşıyor. Bu, müşteri için büyük bir katma değerdir. Siparişin ölçeği itibariyle öngörülen adetler düşünüldüğünde, bu sistemle belirgin ölçüde daha hızlı hareket ediyoruz. Hasar riskinin minimize edilmesi ve CO2’nin azalmış olmasından bahsetmiyorum bile" dedi.

HAFTALIK 50 KAMYON

Yeni sipariş ile ilgili sevincini dile getiren Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Genel Müdürü Hande Çarıkcı ise şöyle konuştu: "Ticari araçların truck-on-truck temelinde dağıtılması Hödlmayr Türkiye’de yıllardır standarttır. Burada farklı olan, yüksek sayıda aracın sıfır kilometre olarak getirilmesi ve müşteriye teslim edilmesidir. Talep şüphesiz mevcuttur. Böylelikle haftalık 50 adet kamyon müşterinin Zwolle’deki fabrikasından Boğaz kıyılarına ulaşmaktadır. Lokasyonumuz çok iyi gelişiyor, devamlı büyüyoruz. Bu durumu özellikle şu üç güçlü yanımıza bağlıyoruz: uluslararası ağ yapımız, yüksek kalite standartlarımız ve yüzde 100 müşteri odaklı yaklaşımımız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu
Oda Başkanı Ovacık Ankara'yı mesken tuttu
Scania, ithal pazarın lideri
Scania, ithal pazarın lideri