Advert

Advert

Taşıma sigortasında bir ilk

Anadolu Sigorta, yük taşıma sigortası branşında sektörde ilklerden birisine imza atarak; müşteri portali üzerinden sigorta sertifikası sunmaya başladı.

Taşıma sigortasında bir ilk
Taşıma sigortasında bir ilk Admin
Bu içerik 1463 kez okundu.

Yük taşıma sigortalarında uzun yıllardır sektör liderliğini koruyan Anadolu Sigorta, yeni geliştirdiği sistemle, sigorta sertifikası düzenleme işlemini, dijital ortamda müşterilerinin kullanımına açtı ve süreci 2 dakikadan az bir süreye indirmeyi başardı.

Sigorta sektöründe ilklerden biri olan bu uygulamayla, nakliyat emtia sigortasına ihtiyaç duyan müşteri ve aracılar, kurumsal portal üzerinden kendi kullanıcı bilgilerini girerek, 7 gün 24 saat sertifikalarını üretebiliyor, dijital imzalı e-posta olarak, diledikleri adreslere gönderebiliyorlar.

STANDART UYGULAMA

Geliştirdikleri uygulamanın, sahip olduğu nitelikler açısından sektörde bir ilk olduğunu vurgulayan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, yük taşıma sigortalarında Anadolu Sigorta’nın uzun yıllardır sektörde öncü konumda olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; “Bu branştaki uygulamalarımızı bir adım öteye taşıyarak, hem aracılarımızın hem de sigortalılarımızın hayatını kolaylaştırmak istedik. Müşterilerimiz, saat ve tatil kavramından bağımsız olarak Nakliyat Emtia poliçesini, ihtiyaç duydukları her an düzenleyebiliyorlar. Bunun için tek yapmaları gereken, onlara tanımladığımız kullanıcı bilgileri ile müşteri portalına giriş yapmaları ve ilgili yük/sefer detaylarını sisteme girmeleri. Bu sayede limit ve koşulları önceden belirlenmiş abonman sözleşmelerini, tek bir tıkla online olarak hazırlayıp istedikleri e-posta adreslerine iletebiliyorlar."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu