Advert

Gefco Almanya'ya ağırlık verdi

Gefco, Türkiye ve Almanya’daki ağıyla yürüttüğü yeni pazarlama kampanyasına başladı. Müşterilerine optimum süre ve maliyet ile lojistik hizmetleri sunan Gefco, 2 ay sürecek bu kampanya ile Almanya taşımalarını artırmayı hedefliyor.

Gefco Almanya'ya ağırlık verdi
Gefco Almanya'ya ağırlık verdi Admin
Bu içerik 1047 kez okundu.

Türkiye'de lojistik hizmetlerini yürüten Gefco, Almanya'ya yönelik taşıma kampanyasını başlattı. İki ay sürmesi planlanan kampanyada özellikle ihracat taşımalarına ve ağır yük taşımacılığına ağırlık verilecek. Kampanya kapsamında haftada 6 gün tüm Almanya'ya komple ve ayrıca haftada iki gün parsiyel çıkışlar gerçekleştiriliyor. Komple taşımalar için depodan depoya 5 gün transit süresini garanti eden Gefco Türkiye, ayrıca gümrük ve mali temsilcilik konularında da danışmanlık hizmeti verdi. Almanya’da Gefco Wuppertal ve Gross Gerau depolarından diğer bölgelere düzenli dağıtım hizmeti sağlanırken, tüm Türkiye genelinde de Gefco Türkiye yurtiçi nakliye filosu tarafından yük toplama hizmeti veriliyor.

Almanya – Türkiye yönünde ise haftada 6 kez komple, 4 kez ise parsiyel, depodan depoya 5 gün transit süresi garantili direkt çıkışlar düzenlendi. Gefco Türkiye yurtiçi nakliye filosu tarafından Türkiye genelinde dağıtım yapılıyor. Lojistik sektöründe 60 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren Gefco; hizmet standardı, rekabetçi fiyatları, tek bir bilgi işlem ağı ile birbirine bağlı ofisleri ve ortak operasyonel standartları ile müşterilerine güvenilirlik, hizmet esnekliği ve şeffaflık sağlıyor. Konuyla ilgili Gefco Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Çelik, “Çok uluslu bir firma olmanın getirdiği avantajları da kullanarak müşterilerimize tam olarak ihtiyaç duydukları şekilde hizmet veriyoruz. Bu kampanya sayesinde Almanya ile iş ilişkileri bulunan potansiyel müşterilerimize ve hâlihazırda bizimle çalışan firmalara daha da rekabetçi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
MSC'nin filosu büyüyor
MSC'nin filosu büyüyor