Advert

Tekstil sektörünün köprüsü DHL

DHL Express, fuarlara özel çözümleriyle tekstil şirketlerinin uluslararası fuar ve sergilerde en etkin ve verimli şekilde yer alarak yeni müşteriler kazanmasına destek oldu. Sektörün şimdiden hazırlıklarına başladığı yılın ikinci yarısında düzenlenecek beş büyük fuarda geçen yıl 156 bin 571 kg ve 7 bin 682 gönderiyi yerine ulaştıran DHL Express, bu yıl da tekstilin ihracat gücünü artırmasına destek olmayı hedefliyor.

Tekstil sektörünün köprüsü DHL
Tekstil sektörünün köprüsü DHL Admin
Bu içerik 879 kez okundu.

Sektörel çözümleriyle Türkiye’deki üreticilerin ve ihracatçıların en önemli iş ortaklarından biri olan DHL Express Türkiye, tekstil alanındaki uzmanlığını da sektörün hizmetine sunuyor. DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan, yurtdışı fuarların yeni müşteriler ve yeni pazarlarla tanışmak açısından çok önemli bir fırsat olduğuna işaret etti. Özsan, şirketlerin lojistikle ilgili tüm süreçlerini üstlendiklerini ve yalnızca ürünlerini en iyi şekilde tanıtmaya odaklanmalarına imkan tanıdıklarını söyledi.

Boğaç Özsan, “Konsolide fuar ürünümüzle gönderi evraklarının hazırlanması, ulaştırılacağı makama ilişkin prosedürler, Türkiye ve yurtdışındaki gümrükleme süreçleri üzerindeki tüm detayları DHL Express olarak biz üzerimize alıyoruz. Aynı zamanda fuar alanlarında hazır bulunan temsilcilerimiz operasyonları yerinde yönetiyor ve ihtiyaç halinde hızla harekete geçiyor. Böylece fuara katılan üreticiler etkinlik boyunca yalnızca satış ve sipariş alımı işlemlerine odaklanabiliyor. Sunduğumuz kapsamlı çözümlerle sektörün dünya ile bağlantılarını güçlendiriyor; ihracata ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Sektöre özel desteğimiz, müşteri adayları ile bağlantılar kurulduktan sonra da devam ediyor. Yurtdışındaki markalara üretim yapan şirketlerin numunelerini şirket merkezine en hızlı şekilde ulaştırarak üretim sürecini hızlandırıyoruz” dedi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
MSC'nin filosu büyüyor
MSC'nin filosu büyüyor