Advert

Sertrans, 4.0 için harekete geçti

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Sertrans, Ar-Ge merkezi başvurusunu tamamladı. Sertrans Logistics CEO'su Nilgün Keleş, "Lojistik şirketleri yeni teknolojiler ve inovasyonla kendilerini geliştirmezse, bu durum tedarik zincirlerinin entegre olamamasına yol açacak ve Sanayi 4.0 devrimini sekteye uğratacak" dedi.

Sertrans, 4.0 için harekete geçti
Sertrans, 4.0 için harekete geçti Admin
Bu içerik 2074 kez okundu.

Sanayi 4.0'da lojistikçilere önemli görev düştüğünün altını çizen Nilgün Keleş, "Türkiye'nin küresel rekabetçiliği için sadece sanayi kuruluşlarının çabası yetmez. Değer zincirindeki tüm aktörler birbirine bağlı şekilde ve uyumla çalışmalı. Başarılı bir Sanayi 4.0 yolculuğu için sanayinin en büyük paydaşlarından olan lojistik şirketlerine önemli görevler düşüyor" dedi.

Sertrans olarak Sanayi 4.0 kapsamında inovasyon ve dijital dönüşüm temelli Ar-Ge çalışmalarına önem verdiklerini ifade eden Nilgün Keleş, şöyle devam etti: "Ar-Ge merkezimiz için 28 Nisan'da resmi başvurumuzu tamamladık. Akıllı fiyatlandırma sistemi, artırılmış gerçeklik üzerinden süreç yönetimi, dinamik bütçelendirme sistemi gibi benzeri ileri uygulama projeleri ile başvurumuzu yaptık. Başvurumuzun onaylanmasıyla yapacağımız çalışmalar geleceğin Sertrans'ını yaratmada en büyük gücümüz olacak."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
MSC'nin filosu büyüyor
MSC'nin filosu büyüyor