Advert

Tırsan TİM'de yükseldi TOSB'de ödüllendirildi

Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçı firma listesinde, ihracatını yüzde 81 oranında arttıran Tırsan, 111'inci sırada yer aldı. TOSB tarafından düzenlenen ankette ise 2 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Tırsan TİM'de yükseldi TOSB'de ödüllendirildi
Tırsan TİM'de yükseldi TOSB'de ödüllendirildi Admin
Bu içerik 2516 kez okundu.

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin (TOSB) 1'inci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa Ömer Burhanoğlu’nun seçildiği ilk genel kurulda üye firmalar da ödüllendirildi. Tırsan 2 farklı kategoride birden ödül aldı. İhracat Şampiyonları kategorisindeki 2’ncilik ödülünü Tırsan Yönetim Kurulu Üyesi Fehir Bulutlar alırken, Sınai Mülkiyet kategorisindeki 1’incilik ödülü ise Tırsan Ar-Ge Direktörü Tugay Yılmaz’a takdim edildi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2016 yılı ilk 1000 İhracatçı Firma listesinde, Tırsan bir önceki yıla oranla ihracatını yüzde 81 oranında artırarak 111'inci sırada yer aldı ve 2016 yılında Tırsan, TİM’in açıkladığı Türkiye’nin En Büyük İlk 500 İhracatçı Firması sıralamasında yer alan tek treyler markası oldu. Yönetim Kurulu Üyesi Fehir Bulutlar, konuya ilişkin şöyle konuştu: "Yüzde 100 Türk sermayeli Tırsan, gerek TOSB'deki gerekse TİM'deki yükseliş başarıyla treyler sektöründeki liderliğini bir kez daha ortaya koydu. Türkiye’nin en büyük ve en modern fabrikasında üretim yapan Tırsan, geniş ürün gamı ve yenilikçi teknolojileriyle her zaman olduğu gibi yine sektörüne öncülük etti ve etmeye de devam edecektir. Biz her zaman sahadayız ve müşterimizin daima iş ortağıyız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
Halk otobüsçüsüne eğitim şart
MSC'nin filosu büyüyor
MSC'nin filosu büyüyor