Advert

Halk otobüslerinde klima denetimi

Kentiçi toplu taşıma hizmeti veren MOTAŞ, gerek şirkete ait olan araçlarda gerekse özel halk otobüslerindeki kontrollerini sıklaştırdı. MOTAŞ Genel Müdürü Tamgacı, “Hedefimiz sorunsuz bir toplu taşım ve insanımıza güzel yarınlar hazırlamaktır” dedi.

Halk otobüslerinde klima denetimi
Halk otobüslerinde klima denetimi Admin
Bu içerik 3822 kez okundu.

Toplu taşımada yolcu memnuniyetine önem veren MOTAŞ, araç bakımlarıyla birlikte yenilikler yapmayı da sürdürüyor. Yapılan yenilikleri değerlendiren MOTAŞ Genel Müdürü Sedat Tamgacı, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımada Türkiye’de iyi bir yere sahip olduğunu söyledi.

MOTAŞ Genel Müdürü Sedat Tamgacı, “Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli hedeftir. Filomuzu imkânlar elverdikçe yenilerken bir yandan da elimizdeki araçları yıllık bakıma alarak tüm eksiklikleri gideriyoruz. Bakımdan sonra kaportalarındaki yıpranmış, ezilmiş bölgeleri de onararak atölyemizde boyayıp hizmete hazır hale getiriyoruz. Öte yandan düzenli olarak araçlarımızın klima bakımlarını yaptırıyoruz. Amacımız daha rahat araçlarla ve daha serin bir ortamda halkımıza seyahat imkânı sunmaktır. Bu kapsamda bize bağlı olarak çalışan halk otobüslerini de belli aralıklarla kontrol ediyoruz. Tespit ettiğimiz eksiklerini gidermeleri için işletmecilerimize belli bir süre veriyoruz” dedi.

“Şirketimiz yeniliklere açıktır” diyen Tamgacı, şöyle devam etti: “Günün şartlarıyla uyum içerisinde hizmet verebilmek ve en iyisine layık gördüğümüz yolcularımıza modern bir ortamda seyahat imkânı sunma gayretindeyiz. Bize ulaşan tüm bildirimleri titizlikle inceliyor ve yeni yatırımlar yaparken bu bildirimleri dikkate alıyoruz. Hedefimiz sorunsuz bir toplu taşım ve şehrimizin insanları için güzel yarınlar hazırlamaktır. Bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eylemci otobüsler hattan çekildi
Eylemci otobüsler hattan çekildi
Türk firmaları teknoloji yarışında
Türk firmaları teknoloji yarışında
istanbul escort