Advert

Gefco da denetimleri Sabine yapacak

Endüstriyel lojistikte global bir oyuncu ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan Gefco, Sabine Spielrein'ı İç Denetim Direktörü olarak atadı. Spielrein, Gefco Yönetim Kurulu Başkanı Luc Nadal'a bağlı olarak çalışacak.

Gefco da denetimleri Sabine yapacak
Gefco da denetimleri Sabine yapacak Admin
Bu içerik 1178 kez okundu.

Atamadan önce Dalkia'da İç Denetim ve Kontrol Direktörü olarak çalışan Spielrein; Gefco'ya denetim alanındaki uzmanlığını, endüstriyel sektörlerdeki deneyimini ve Gefco'nın büyümesinin ana eksenlerinden biri olan uluslararası ortamlardaki bilgisini sunacak.

Fimanın büyümesine katkıda bulunmak istediğini belirten Spielrein: "Büyümenin bu kritik anında Gefco Grubuna katılmaktan çok mutluyum. Karmaşık tedarik zincirlerini yönetme kabiliyeti, 4PL yenilikçiliği, operasyonel mükemmelliği ve uluslararası ağı GEFCO'yu endüstriyel şirketler için tercih edilen iş ortağı yapan özellikler, her zaman ihtiyaçlarını karşılıyor" dedi. Kariyerine 1994 yılında Bristol-Myers Squibb Fransa'da denetçi olarak başlayan Spielrein, daha sonra KPMG'de danışman olarak iki yıl çalıştı. 1997 yılında iç denetim müdürü olarak Plastic Omnium'da çalışmaya başladı ve finansal alanda çeşitli pozisyonlarda bulundu; Solvay ile kurulan ortak girişim Inergy'nin oluşumuna katkı sağladı. 2002 yılında Dalkia'ya katıldı ve Fransa ve İngiltere'de finans, denetim, birleşme ve satın almalar alanlarında çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. ISG Paris'ten mezun Spielrein, 1993 yılında Denetim ve Kurumsal Yönetim alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMC, Tuğra ile yollara döndü
BMC, Tuğra ile yollara döndü
Yılın kamyonu Ford Trucks
Yılın kamyonu Ford Trucks