Demir Yolu
Giriş Tarihi : 31-07-2017 16:28   Güncelleme : 31-07-2017 16:28

Rize de Maraton

Şehirlerarası yolcu taşıma firmalarından Rize Ses Turizm, 2017 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Temsa'dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 1 adet Maraton'u teslim alarak filosunu güçlendirdi. Yeni alınan otobüs ile birlikte firmanın filosundaki Temsa marka araç sayısı 3'e çıktı.

Rize de Maraton

Temsa tarafından Rize Ses Turizm'e satışı yapılan otobüs, İstanbul otogar ofisinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Rize Ses Turizm İstanbul Bölge Müdürü Kenan Temizkan ve Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ile firma personeli katıldı.

İŞLETMEDE MALİYET AVANTAJI

Kenan Temizkan, “Hareketlilik doğrultusunda otobüs yatırımlarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimize en son teknolojiye sahip, konfor düzeyi yüksek otobüslerle hizmet vermek hedefiyle ilerliyoruz. Bu doğrultuda hem yolcularımızın beklentilerine cevap veren yüksek konfor özelliğine sahip hem kaptan şoförlerimizin istediği üst düzey güvenlik donanımına sahip, hem de bizim beklentimiz olan işletme maliyetinde sağladığı avantajlar ile Temsa Maraton yatırım planında öne çıktı. Ayrıca şunu özellikle belirtmek isterim: Temsa'nın satış sonrası hizmet süreçlerinden de çok memnunuz. Bu aldığımız araç ile filomuzdaki Temsa sayısı 3 . Önümüzdeki süreçte yeni yatırım planlarımız da var. Yeter ki, yolculuklardaki artış bu seviyelerde devam etsin” .

HEDEFE TEMSA İLE ULAŞILIR

Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Sektörde bu yaz sezonunda yaşanan hareketlilik ile yüzler gülüyor. Sektör mensupları da artan yolcu talebine cevap verebilmek için yeni yatırım planları içerisinde. Rize Ses Turizm de Temsa yatırımları ile hedeflerini sürekli büyüten bir firma. Firmanın filosunda hizmet veren Temsa araç sayısı bu teslimatla 3 .  Temsa Maraton araçların sahip ğu özellikler ve işletme sürecinde sağlanan avantajlar kullanıcıları yeni yatırımlarında da Maraton’a yönlendiriyor.  Rize Ses Turizm ile önümüzdeki süreçte işbirliğimiz devam edecek.  Yeni Maraton aracın firmaya hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum.”
 

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA