Advert

DKV güvenli tazeledi

Lojistik sektöründe DKV müşterileri için, yeni güvenlik özellikleri sayesinde her araca tahsis ettiği kart limitini güzergaha uygun olarak uzaktan belirleme imkanı sundu. Şüpheli kullanım halinde ise kart geçici olarak kullanıma kapatılıp, açılabilecek. Kullanıcı yanlış şifre girdiğinde DKV, müşterilerine e-posta yoluyla uyarı mesajı gönderecek.

DKV güvenli tazeledi
DKV güvenli tazeledi Admin
Bu içerik 1119 kez okundu.

Avrupa, Rusya ve Gürcistan otoyollarında, markadan bağımsız 65 binin üzerinde kabul noktası ile otoyol ve akaryakıt kartları hizmeti veren DKV Euro Service, müşteri hesabının elektronik ortamda takibini sağlayan güvenlik yazılımını geliştirdi. Bundan böyle DKV müşterileri, her kartın limitini esnek bir biçimde belirleyebileceği gibi, internetin olduğu her yerden hesaplarını gerçek zamanlı takip edebilecek.

HER ARACIN LİMİTİ FARKLI

Türkiye Satış Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, “Aynı güzergahta çalışsalar bile her aracın yakıt kullanım alışkanlığı ve hizmet ihtiyacı farklı olabiliyor. Yeni güvenlik özellikleri sayesinde müşterilerimiz, DKV Card güvenlik ayarlarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda internetin olduğu her yerden müşteri arayüzünü kullanarak yeniden düzenleyebilecek. Müşterilerimiz teklif aşamasından, sürücü hesabının kapatılacağı ana kadar olan sürede sefer maliyet hesaplaması, güzergah üzerindeki istasyon listelerinin öğrenilmesi, otoyol geçiş ücretleri ile araç performansının hesaplanması gibi pek çok hizmeti online olarak alabiliyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMC, Tuğra ile yollara döndü
BMC, Tuğra ile yollara döndü
Yılın kamyonu Ford Trucks
Yılın kamyonu Ford Trucks