Advert

Delta Nakliyat filo genişletti

Ulusal ve uluslararası ticaretin en önemli ayaklarından birini oluşturan nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar artan talepleri karşılamak için filo yatırımları yapıyor. Son olarak 2017 yılında yatırım kararı alan Delta nakliyat'ta araç yatırımı yaparak filosunu genişletti.

Delta Nakliyat filo genişletti
Delta Nakliyat filo genişletti Admin
Bu içerik 1596 kez okundu.

Taşımacılık açısından Türkiye’nin coğrafi konum olarak Avrupa’daki ülkelerden daha avantajlı olduğunu belirten Delta Nakliyat Genel Müdürü Temel Güner, “Ticaretin vazgeçilmez unsurlarından biri olan taşımacılık sektörü son yıllarda Türkiye’de önemli bir ivme yakaladı. Nakliye ile ilgili taleplerin sorunsuz ve zamanında karşılanması adına birçok taşımacılık firması teknoloji ile birlikte kendini yenilemeye başladı. Sektörde vizyon ve doğru eğitimle donatılmış nitelikli işgücü arttığı takdirde Türkiye’nin uluslararası lojistik merkezlerinden olması mümkün. Taşımacılık hizmetleri konusunda profesyonel çözümlere ihtiyaç duyan şirketler, lojistik sektöründe nitelikli hizmet veren ve zengin araç filosuna sahip firmalar ile çalışmayı tercih ediyor” dedi.

ÇAĞA AYAK UYDURUYORUZ

Temel Güner, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: “Öz varlık olarak filomuzda bulunan 40 çekici ve 40 kamyon ile sınırlı kalmadık. Mevcut filomuza ilaveten 20 adet çekici yatırımı yaptık. C-2 Belgesi yeterliliğine sahip olarak her geçen gün ihtiyaca yönelik donanımlarımızı günümüz teknolojisi ile bağdaştırarak daha nitelikli taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Uluslararası kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, proje taşımacılığı, forwarderlik, konteyner depolama ve gümrükleme hizmetleri konusunda hizmet kalitemizi daha da artırarak sektördeki yükselişimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMC, Tuğra ile yollara döndü
BMC, Tuğra ile yollara döndü
Yılın kamyonu Ford Trucks
Yılın kamyonu Ford Trucks