Baraçlı ve ekibi çalışmalara hızlı başladı‏
Göksal Purtuloğlu
Advert

Baraçlı ve ekibi çalışmalara hızlı başladı‏

Bu içerik 786 kez okundu.

İstanbul’da toplu taşıma hizmeti veren özel halk otobüs yöneticileri yıllardır “muhatap bulamıyoruz” diye yakınıyordu. Ama şimdi yöneticiler, haftanın iki veya üç günü yeni İETT Genel Müdürü Dr. Hayri BARAÇLI ve ekibiyle bir araya geliyor. Görünen o ki aranan kan bulundu!..

Bu buluşmalar, şehir içi toplu taşımacılığı yapan özel halk otobüsü yöneticileri için büyük bir fırsattır. Yıllardır dile getiremedikleri sorunlarını, Genel Müdürle sık sık buluşarak çöze bilirler. Tabi bu buluşmalarda özel halk otobüsü yöneticilerine ve esnafına büyük görevler düşüyor.

İETT Genel Müdürü Dr. Hayri BARAÇLI görevi devralalı henüz 2 ay oldu. 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde sektörün sorunlarına hakim olmayı başaran Sayın BARAÇLI, İstanbul halkına daha konforlu bir ulaşım hizmetleri sunabilmek projeler hazırlıyor.

Şirket yöneticileri, artık karşılarında kendi sorunlarını anlayabilen bir genel müdür olduğu için kalıcı projeler üretmeli, sektörün geleceğini hazırlamalıdır. Bunları yaparken; İETT’yle, Büyükşehir ve Karayollarıyla koordineli çalışmalıdır.

Yöneticiler projeler geliştirirken, esnafta toplu taşıma hizmetinin ciddiyetine varmalı, halkın karşısında kaybolan imajını yeniden kazanmalıdır. Esnaf, tutum ve davranışlarıyla da şehir içi taşımacılığının ayrılmaz bir parçası olduğunu göstermelidir!..

Göksal Purtuloğlu

E-mail: purtuloglu_61@hotmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı