evden eve nakliyat
İETT’de büyük kadro değişimi
Göksal Purtuloğlu
Advert

İETT’de büyük kadro değişimi

Bu içerik 708 kez okundu.

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı, kurumda yıllardır yapılamayan kadro değişikliğini yavaş yavaş uygulamaya koyuyor…

Genel Müdür Hayri Bey, bazı müdür ve daire başkanlarına bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, birer plaket verdi. Bu yöneticilerden bazıları emekliye ayrılırken, bazıları da başka kurumlara geçiş yaptı…

Belli ki Müdür Bey, uzun süre çalışabileceği bir ekip hazırlıyor!.. Tabiî ki bu tür değişikliklerin olumlu veya olumsuz yansımaları olacaktır!.. Bu değişimin fayda ve zararlarını zaman gösterecek!.. Ama şu bir gerçek ki; Sayın Baraçlı, söylemlerini eyleme dönüştürmeye başladı!..

Sayın Baraçlı, kısa zamanda özel halk otobüs işletmeleri başta olmak üzere esnaf ve İETT çalışanının güvenini kazandı… Başarılı olmasındaki en önemli etkenlerden birisi de; esnaf ve çalışanının sorunlarını masa başında değil, bizzat yerinde tespit ederek çözmeye çalışmasıdır!..

Bir gün kendisini İETT aracının direksiyonunda veya özel halk otobüslerinde biletçi koltuğunda otururken görürseniz şaşırmayın diyor, hepinize saygılar sunuyorum.

Göksal Purtuloğlu
E-mail:
purtuloglu_61@hotmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CMS ihracatta rekor kırdı
CMS ihracatta rekor kırdı
EuroTürk 12 adet treyler aldı
EuroTürk 12 adet treyler aldı