Advert Advert
Yeni Dönem ve Yeni Bakış
Göksel Ovacık
Advert

Yeni Dönem ve Yeni Bakış

Bu içerik 228 kez okundu.

30 Temmuz 2011 tarihinde yapılan ÖZULAŞ A.Ş genel kurulunda iki ekip olarak esnafımızın hizmetine talip olduk. Hizmet yarışında kendimizi esnaf arkadaşlarımıza iyi anlatamadık ki, bu görevi bize vermedi. Esnafımızın görüşlerine, düşüncelerine her zaman saygı duyduk bundan sonrada duyacağız. Bize verilen muhalefet görevini eksiksiz yerine getireceğiz.

Genel kurulumuz gayet seviyeli, samimi, sorunların konuşulduğu bir toplantı oldu. Esnaf katılımı daha fazla olmalı idi!. Bu kurullar bizi geleceğe taşıyacak, geleceğimizi şekillendirecek toplantılardır!.. Genel kurulu değerlendirirken bazı konuları es geçmek olmaz!..

Seçim döneminde haksızca yapılan dedikodu halinde söylentilerin yayılması, bizleri oldukça üzmüştür… Bizlerin yeteneği, becerisi, çalışkanlığı sorgulanması gerekirken başka türlü propaganda yapılması hiç hoş olmadı!!! Bu tür söylemler esnafımızı birleştirmez!.. Geleceğimizi pekiştirmez!.. Bunlara dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum!.. Bazı şeyleri konuşurken, bizlerin komşu olduğumuzu, yarın yine yüz yüze bakacağımızı unutmamak gerekir!..

Bu dönemde yine işimizin başında olacağız!.. Genel kurul toplantısında da söyledim; yeni yönetim sorunlarımızı çözer, esnafımızın mağduriyeti önlenir ise bizler tebrik eder ellerini sıkarız… Ama tersi bir durumda elbette ki yapıcı olmak kaydı ile eleştirilerimizi yapacağız!.. Önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz… Her zaman esnafımızın hizmetinde olacağız… Bize düşen ne olursa, yapmaya hazırız.

Araç içerisinde nakit ücret toplamanın kalkması ile yeni bir dönem başladı. Bu arada İstanbul kart satışında ciddi sıkıntı oluşması tam bir fiyasko oldu. Yolcularımız, İstanbul kart almak için saatlerce sırada bekledi!.. Kimisi zaman sorunu olduğu için kartını birkaç gün alamadı!.. Bu durumun daha önceden önlemi alınmalı idi. Özel halk otobüsü işletmecileri olarak bu sistemde ne kazanacağız bilmiyoruz!.. Bir yorum yapmak içim henüz çok erken. En az 2 ay sonra bu sorunun cevabını alacağız. Bu arada dar bölge gelir havuzuna geçildi. Havuzun dağıtımı sorunsuz olmalıdır. Sistemi doğru koymak gerekir!..

Göksel Ovacık
E-mail: gokselovacik@hotmail.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor