Ben İnanıyorum Aziz Yıldırım Şike Yapmıştır!
İrfan Kalkan
Advert

Ben İnanıyorum Aziz Yıldırım Şike Yapmıştır!

Bu içerik 777 kez okundu.

Türkiye’de; Koltuğundan kalkmaya yeltenen polis sürgün ediliyor. Suçluyu yakalatan savcı suçludan önce hakim karşısına çıkıyor. Yatak odalarında ayakkabı kutusu içerisinde balya balya paralar çıkıyor. 13 yaşındaki çocuğa tecavüz eden zanlılar, kızın kendi rızası vardı diyerek dışarı salınıyor. 13 yaşında evlendirilip, 14 yaşında doğumhanede kanamadan ölen Kader için KADER deniyor!..

Birileri mahkemede ne karar verileceğine dair okyanus ötesinden icazet alıyorken, benim emekli yaşlılarım 3 kuruşluk emekli maaşını almak için beklediği maaş kuyruğunda vefat ediyor. Birileri mülteci adı altında benim vatandaşımın ödediği vergilerle ev, araba, kredi kartı, çocuk, yiyecek, giyecek yardımı alıyor, elektrik, su, vergi vs. ödemiyor!..

Milyonlarca Müslüman’ın kanını akıtan teröristler el altından besleniyor, her türlü imkan ayaklarına seriliyor. Şerefli Türk Ordusunun Şerefli Askerleri vatan hainliğiyle suçlanıp, esir ediliyor. Benim 30 bin askerimin, vatandaşımın kanı eline bulanmış teröristler özgürlük savaşçısı ilan edilip, sokaklarda zafer kazanmışçasına tur atıyor, benim Şanlı Türk Bayrağımı yerlerde sürüklüyorken, benim vatandaşımın ödediği vergiler oy uğruna dağıtılan makarna, kömür, ev eşyası, gövde gösterisi için yapılan harcamalara kullanılıyor!..

Yandaş olanlar ihya oluyor, en ufak muhalefeti yapanlar basın, yargı vb. yoluyla linç edilip, hain ilan ediliyor. En büyük değerimiz Atatürk, en azılı düşmanları el altından beslenerek aşağılanıyor, onu sevenler, yolunda yürüyenler hain, dinsiz, şerefsiz diye yaftalanıyor!..

Benim halkıma bir lokma bir hırka düsturuyla hitap edip kendi makamını kullanarak yatlar, katlar, fabrikalar, oteller elde ediliyor. Benim vatandaşımın parasıyla benim vatandaşımın en büyük düşmanları besleniyor. Memleketin en değerli yerleri çıkar ilişkisi için parsel parsel dağıtılıyorken “Ben inanıyorum Aziz Yıldırım şike yapmıştır!..”

“Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” diye bağıran Fenerbahçe tribünleri şike yapmıştır!.. “Hükümet İstifa” diye bağıran Fenerbahçe tribünleri şike yapmıştır!.. “Bu stat, bu tesisler Fenerbahçelilerindir, kimsenin rant çıkarına teslim etmem” diyen Aziz Yıldırım şike yapmıştır!.. Fenerbahçe Burnu’nu Fenerbahçe Spor Kulübüne emanet edip “Su sporlarından desteğinizi asla esirgemeyin” diye tembihleyen Atatürk’ün direktifiyle hareket edip çıkarcılara teslim etmemek için savaşan Fenerbahçe şike yapmıştır!..

17′de 16 yaptığı sezon Eskişehirsporlu Batuhan’ın topu direkten döndüğünde yüreği ağzına gelen Fenerbahçe şike yapmıştır!.. 17′de 16 yaptığı sezon şans golüyle 1-0 yendiği Karabükspor, maçın son saniyesinde kalecisiyle kalesine gol aramaya gelen Fenerbahçe şike yapmıştır!.. 17′de 16 yaptığı sezon hakem tam maçı bitirmek için elini kaldırmışken direkten dönen topu gol yapan Santos’un takımı Fenerbahçe şike yapmıştır!..

“Ne şikesi memleket elden gidiyor” diyen Aziz Yıldırım şike yapmıştır!.. Kendisi hariç tüm sanıkların beraat ettiği davada Fenerbahçe şike yapmıştır!.. Tek bir kulüp, hoca, sporcunun ceza almadığı davada ceza alan Aziz Yıldırım şike yapmıştır!.. Yolsuzlukların ortaya çıktığı ve milyonlarca oyun zayi olduğu dönemde bir çıkar yolu arayan hükümetin olduğu Türkiye’de Fenerbahçe şike yapmıştır!.. Savcının gözaltına alınan futbolcuya “Bu ifadeyi imzala yoksa bir daha çocuklarını göremezsin” dediği ülkede Fenerbahçe şike yapmıştır!..

“Yüce Atatürk”ün suç sayıldığı ülkede Fenerbahçe şike yapmıştır!.. Borsa’da yapılan vurgunların hükümet eliyle hasıraltı edildiği ülkede Fenerbahçe şike yapmıştır!.. “Biz Atatürk’ün izinde yürürüz, kimseye boyun eğmeyiz” diyen Fenerbahçe şike yapmıştır!..

İşin özeti:

Hakkında henüz bir suçlama yokken yurtdışına kaçacak denilen Aziz Yıldırım, hakkında kesinleşmiş hapis cezası varken vatanına dönüyor! Bu tarihi not edin bir yere; 21.01.2014

Aziz Yıldırım, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Türkiye’ye giriş yaparak ite-köpeğe Şerefin Ne Olduğunu Gösterdi. Bazı gazeteler de bunu ballandıra ballandıra destekleyecektir ama onların desteği kendi çıkarlarından öte geçmeyecektir. Bizim mücadelemiz henüz bitmedi, farkındaydık ama onların seyrettiği sadece ön gösterimdi, bu sefer yaktık gemileri. Bu dava şike davası değil, özgürlük davasıdır. 3 Temmuz da bu ateşi onlar yaktı, şimdi Mustafa Kemal’in Askeri Fenerbahçeliler, Türk Gençleri o ateşle kavuracak hepsini…

İrfan Kalkan
E-Mail : istozkaymak@gmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı