Teşekkürler
Göksel Ovacık
Advert

Teşekkürler

Bu içerik 155 kez okundu.

23 Ocak 2014 tarihinde Özulaş Toplu Taşıma A.Ş.’nin 20’inci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurula katılan, ekmeğine sahip çıkan tüm esnafımıza teşekkürlerimi sunarım. Bizler, ticari kuruluş olmamıza rağmen; sivil toplum kuruluşu gibi çalışıyoruz!..

Ortaklarımızın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşıyoruz. Onun için genel kurulumuzu önemsiyorum. Herkesin koşulsuz katılması gerek!.. Ve söyleyecek neyi varsa, orada dillendirmelidir!.. Genel kurullar, özel halk otobüsü işletmecilerinin geleceği için neler yapılması gerektiğinin tartışılması, konuşulması gereken yerdir!.. Alınacak kararlar, geleceğimize ışık tutacaktır. Orada projeler üretilmeli, gelecek dönemde neler yapılacak konuşulmalıdır!..

Özulaş Toplu Taşıma A.Ş.’nin genel kurulları, her zaman tüm işletmecilerimizin eksiksiz katılımı ile yapılır!.. Bu sevindiricidir ve her zaman seviyeli, sakin ve samimi bir havada geçer. Rakip olanlar bile birbirine saygılıdır!.. Bu çok önemli!.. Seçim biter… Komşuluk, arkadaşlık devam eder… Birbirimizi kırmanın, etrafı dökmenin kimseye faydası yoktur!.. Bizim genel kurulumuzda kazanan, kaybeden olmaz!.. Kazanan Özulaş A.Ş. olmuştur, olmalıdır da!..

20’inci olağan genel kurulda ben ve yönetim kurulu arkadaşlarıma gösterilen güvenden dolayı, destek veren, vermeyen tüm esnaf arkadaşlarıma teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Genel kurulda da söyledim gibi işin kolayını geçtik!.. Asıl zor tarafı, bize güvenen esnaflarımızın, güvenini boşa çıkarmamaktır!.. Esnafımızın beklentilerine anında cevap verebilmek için var gücümüzle çalışacağız. Projeler geliştirmek adına var gücümüzle yılmadan, yorulmadan mesai harcayacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Bize verilen süre içinde en iyisini yaparak, hedefe ulaşmak ve esnafımızın karşısına öyle çıkmamız gerektiğini biliyoruz!.. Sorunlarımızı biliyoruz!.. Esnafımızın mağduriyetinin farkındayız!.. Onun içinde çok çalışacağız!.. Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına, genel kurula katılarak yanımızda olan arkadaşlarımıza, sonrasında telefonla arayarak tebrik eden, çiçek gönderen tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Göksel Ovacık
28 Ocak 2014
E-mail: gokselovacik@hotmail.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Gökhan Özbek, Ara Güler’i anlattı
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek