Özkaymak yatırıma devam ediyor
İrfan Kalkan
Advert

Özkaymak yatırıma devam ediyor

Bu içerik 1878 kez okundu.

Yıllardır İstanbul işletmeciliğini yaptığım Konya’nın en köklü firmalarından Özkaymak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Atam, Rahim Özkaymak’ın desteği ve maneviyatıyla Özkaymak Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Erol Özkaymak’ın tecrübeli yönetimiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

 

Firmamız, yıllardır kalitesinden ödün vermeyen, NEOPLAN’ları tercih ediyor. Son olarak 8 adet daha NEOPLAN Tourliner otobüs daha aldı. Gün geçtikçe, büyüyoruz ve büyümeye de devam edeceğiz İnşallah. Özkaymak Turizm, yalnız otobüs yatırımlarıyla değil, Türkiye’nin birçok ilinde ve sahil kentlerinde otelleri ve turizm tesisleriyle de fark yaratan bir firma. Sağladığı istihdamla, Türkiye ekonomisineverdiği katkıyla da iltifata lâyık.

 

OTOGAR BİLMECESİ

Bizim de yazıhanemizin yer aldığı Bayrampaşa Otogarı, diğer adıyla Büyük İstanbul Otogarı, ha kalktı, ha kalkacak, nereye taşınacak, yerine ne gelecek gibi ipe sapa gelmez söylentilerle çalkalanıp gidiyor. İstanbul’un her köşesine otogar yapılacak söylentileri de cabası. Esnafın kafası hayli karışık. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Bayrampaşa Otogarı konusunda ne tasarladığı henüz bilinmiyor. Yalnızca sürenin dolmasını bekliyorlar sanırım. Bu süre dolduğu gün, umarın İstanbul genelindeki diğer otogarlar faaliyette olur.

 

Gazetemizin geçen sayısında Avcılar Otogarıyla ilgili “ihaleye girin” uyarısında bulunmuştuk. Bundan sonraki süreçte otogarlar konusunda ulaşabildiğimiz kadar yapılması gerekenleri esnafla paylaşacağız.

 

DENETİME DİKKAT

Yeni sezon başlarken ve Ramazan Bayramı’na da 4 ay gibi bir süre kalmışken, belgesiz taşıma yapan, ek seferler adı altında yola gönderilen otobüslerin sıkı denetime alınması gerekiyor. Yetkilileri bu konuda şimdiden uyaralım. Korsan diye tabir edilen bu tipler, şimdiden sezonda “kelle” hesabı yapmaya başladı bile. Ek sefer koymak demek, belgesiz taşımacılık anlamına gelmiyor. Geçen yıl denetimler hayli sıkı olmasına rağmen, hayli kaçak olmuştu. Biraz daha dikkat!!!

 

FENERBAHÇE(M)

Beni tanıyanlar Fenerbahçe sevdamın ne olduğunu iyi bilir. Fenerbahçe sevdası bir futbol takımından öte, bir yaşam biçimi benim için. Takımımıza yapılan saldırıyı kınıyor, başta yaralanan otobüs kaptanımıza, futbolcularımıza ve teknik ekibe geçmiş olsun diyorum. Olayın faillerinin de bir an önce yargı önüne çıkarılmasını dört gözle bekliyorum.

Vesselam

 

İrfan Kalkan

E-Mail : istozkaymak@gmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı