DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Hayrettin Yağız
Hayrettin Yağız
Giriş Tarihi : 29-01-2021 21:49

Seninleyiz Galip Öztürk

Spor camiasına getirerek, konuyu farklı bir boyuta taşımak istiyorum. Türkiye’nin güzide takımlarından Galatasaray Spor Kulübü bir yardım kampanyası başlatıyor. Yönetim camiası taraftarından, kulübüne yardım etmesini isteniyor. Buraya kadar herhangi bir sorun yok!... Çünkü kulüpler, taraftarında katkı bekler, destek bekler.

Sektörün lider firmalarından Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk de diğer taraftarlar gibi tuttuğu takımın yanında yer aldı. Galip Öztürk, yaptığı yardım ile cömertliğini bir kez daha ortaya koydu. Gayet normal… Bunda da bir şey var mı? Yok!.. Yapılan yardım, Fatih Altaylı’nın çok zoruna gitmiş. Altaylı, bunu gazetedeki köşesinde sanki suç işlemiş gibi lanse etmiş!..

Evetk, Fatih Altaylı’nın çok zoruna gitmiş ki, aslı astarı olmayan suçlamalarla köşesinde konuyu işlemiş. Şimdi burada bir sorun var. Diyelim ki Galip Öztürk’ün suçu var. Takımda mı tutamaz? Veya takımına yardımda mı edemez? Sizin adalet anlayışınız, bir insanın duygularını da mı hapsetmektir?

Şunu bilmenizi isterim ki Sayın Altaylı, bir yerlere mesaj vermenin yolu bir başkasına iftira atarak, karalayarak yapılmaz!.. Galip bey üzerinden tuttuğun ve yönetiminde olduğun takımın başkanına mesaj veriyorsun. Eğer başkanına mesaj vereceksen, çık karşısına direk söyle. Gazeteyi de aracı yapma!..

Sen bu yazıyı yazarken, iftira attığın kişinin çocukları, eşi ve dostu yok mu sandın!... Onlara verdiğin yarayı hiç düşünmedin mi? Yoksa hıncına mı yenildin? Sayın Altaylı, yapmayın böyle kişiler kolay yetişmiyor, insaf edin!... Ben Galip beyin bunları aşacağını umuyorum. Sektöründe yanında dimdik duracağını ümit ediyor, gerekli cevabın da Fatih Altaylı’ya verildiğini sanıyorum. Biz seninleyiz Galip Öztürk, yalnız değilsin.

Hayrettin Yağız
E-mail: avemreyagiz@outlook.com

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA