DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Hayrettin Yağız
Hayrettin Yağız
Giriş Tarihi : 12-02-2021 21:52

Galip Öztürk yeniden yargılansın

Konumuz Galip beyin yeniden yargılanmasıdır. Sektör olarak bizler bunu istiyor ve destekliyoruz. Her ne kadar içimiz de sıkıntılarımız olsa da aynı havuzda olmanın avantajlarını kullanmalıyız.

Şehirlerarası otobüsçüler olarak bizler birbirimizi seviyor, sayıyoruz. Dışarıdaki topluluklarda garajda çalışanlar hakkında iyi gözle bakmasalar da sektör olarak bizler, onların bize baktığı gibi gibi bakan insanlar değiliz.

Tek sorunumuz, tek ses çıkaramayışımızdır. Eğer bunu başarabilirsek, cevval bir toplum olabilirsek sesimiz gür çıkar. Bu sayede de önümüzdeki bürokrat engellerini kolayca aşabiliriz.

Yeter ki bir ve diri olalım. Sektörümüzde başı dara düşen her üyenin yanında olmak, bizlerin boyun borcudur.  Şimdi Galip Öztürk’ün yanında olmak, ona destek olmak hepimizin asli görevidir. Devlet nezdinde girişimlerde bulunarak, Galip Öztürk’ün yanında durmanın tam zamanıdır. Eğer sektör mensupları olarak bizler biraz ağırlığımızı hissettirip, yeniden yargılanma sürecini başlatabilirsek güzel olacak.

Hayrettin Yağız
E-mail: avemreyagiz@outlook.com

@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA