dusuk hapi dusuk hapi siparis faturali hatta kredi
antalya escort
Isuzu 2018’e hızlı başladı

Isuzu 2018’e hızlı başladı

Bursa Su ve Gıda Dağıtım firmasın, yeni araç alımında tercihini Isuzu'dan yana kullandı. Firsa, siparişini verdiği 16 adet Isuzu NPR kamyoneti teslim alarak filosuna dahil etti.

Teslimatlar - 2018-01-11 16:24:46 Bu içerik 7363 kez okundu.

Anadolu Isuzu bayii Bursa Ağır Vasıta tarafınadan Bursa Su ve Gıda Dağıtım firmasna satışı yapılan kamyonetler, firmanın merkezinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Bursa Muradiye’deki dolum tesislerinde düzenlenen araç teslim törenine; Firma Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kasab ve Semih Kasab ile Satış Müdürü Necmettin Demir, Anadolu Isuzu adına Kamyon ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman, Özel Müşteri Müdürü Atakan Gürler, Özel Müşteri Sorumlusu Meriç Doğan, Bayi Geliştirme Yöneticisi Ali Başağa, Ürün ve Platform Uzmanı Veysel Çataltepe katıldı. Törende Bursa Ağır Vasıta'dan ise firma sahibi Lokman Koçaslan ve satış ekibi de hazır bulundu.

Su üretimi ve dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren Bursa Su ve Gıda Dağıtım şirketi, yeni araçlarıyla başta Bursa olmak üzere 32 ayrı ildeki bayiliklerine Bursa Muradiye su markasının dağıtım hizmetini verecek. Merkezi Bursa ilinde bulunan Bursa Su ve Gıda Dağıtım firması, 2018 yılıyla birlikte Anadolu Isuzu’dan farklı özelliklerde toplam 16 adet NPR aracı düzenlenen törenle teslim aldı.

PROFESYONELLERİN TERCİHİ ISUZU

Ticaretin her alanında imzasını atan şampiyon Isuzu NPR kamyonları, faydalı şasi boyu, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimli yeni nesil Isuzu motorlarıyla tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor. Dünyanın en çok üretilen ve en uzun ömürlü dizel motoruyla tüm yükleri büyük güçle taşıyan NPR, uzun periyodik bakım aralıkları, güçlü turbo ve intercooler motor komponentleri ve hava basınç tahrikli powershift mekanizmalı Yeni Isuzu Şanzıman sistemiyle konforlu ve rijit bir sürüş sunuyor. Egzoz fren kolu, güvenlik barı, tam otomatik elektrikli camlar, ayarlanabilir şoför koltuğu, ayarlanabilir teleskobik direksiyon simidiyle fonksiyonelliği de sürücüsüne sunuyor. Farklı üst yapılarla ticaretin her alanında hizmet veren Isuzu NPR kamyonları, hidrolik takviyeli disk fren sistemiyle de maksimum güvenliği beraberinde getiriyor.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER