Advert

İyiler hep kazanır

İstanbul'da kentiçi toplu taşıma hizmeti veren Özulaş A.Ş.'nin seçimli yapılan genel kurul toplantısında Göksel Ovacık, esnafın bir kez daha güven oyunu aldı. Ovacık ve ekibi oy çokluğu ile tekrar yönetime seçildi.

İyiler hep kazanır
İyiler hep kazanır Admin
Bu içerik 1466 kez okundu.

Özulaş A.Ş.'nin olağan genel kurul toplantısı, Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi Tesisleri'nde yapıldı. Genel kurula esnafın tamamına yakını katıldı. Şirket Genel Müdürü İsmail Yolcu tarafından açılışı yapılan genel kurulda gündem gereği Divan Kurulunun oluşturulmasından sonra saygı duruşu ve Istiklâl marşı okundu. Divan Başkanlığına seçilen Yıldırım Yılmaz, gündem hakkında bilgi verdikten sonra Özulaş A.Ş Başkan vekili Serhat Akçakaya faaliyet raporunu okudu. Bağımsız denetim firması tarafından Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasından sonra, raporlar müzakere edilerek oy birliği ile ibra edildi.

Denetim raporları ile genel kurula bilgi veren Özulaş A.Ş Başkanvekili Osman Aydanoğlu,"Özulaş her alanda büyüyor ve gelişiyor" dedi. Faaliyet ve denetim raporlarından sonra gündem gereği diğer maddelerde oy birliği ile ibra edilerek kabul edildi. Gündemin son maddesi yönetim ve denetim kurullarının seçimi için Göksel Ovacık ve İsmail Yüksel'in listeleri genel kurul üyelerine tanıtıldı.

Başkan adaylarının yeni dönem faaliyetleri ve taahhütleri hakkında açıklamasından sonra yapılan oylamaya geçildi. İsmail Yüksel ve ekibi 167 bin 238 hisse oy oranı alırken, Göksel Ovacık ve ekibi 185 bin 774 hisse oy alarak yeni dönemde tekrar yola devam dedi. Sonuçların ilan edilmesinin ardından teşekkür konuşması yapan Göksel Ovacık, birlik ve beraberlik içinde esnaf yararına çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Ovacık, "Yıllardır birlikteyiz ve ekmeğimizin mücadelesini veriyoruz. Şahsıma ve ekibime verdiğiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bu seçimde kazanan, kaybeden olmaz! Kazanan her zaman Özulaş, yani şirketin ortakları sizler oldunuz. Siz tercihini yaptınız. Bizde, bize verilen güvene layık olmaya çalışacağız. Dün olduğu gibi bugün de yarın da elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğiz. Hizmet için yola çıktık. Projelerimizi geliştirerek esnafın menfaatleri doğrultusunda çalışmaya tam gaz devam edeceğiz" dedi.

Göksel Ovacık Başkanlığında yeni dönem Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Serhat Akçakaya, Osman Aydanoğlu, Nejdat Güney, Ramazan Şen, Selami Alan, Ercan Tarakçı, İbrahim Ayılmazdır ve İsmail Koçin. Denetleme kuruluna ise Nusret İmren, Yener Cito ve Sinan Akçay getirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Cumhurbaşkanı müdahale edecek
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı
Gefco, Talan ile işbirliği yaptı