Güncel Haber
Giriş Tarihi : 29-08-2021 20:30   Güncelleme : 29-08-2021 20:30

Kabaktepe çuvalladı

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, arıza yapan metrobüs videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. CHP’li Gamze Taşçıer’den “bu çağrı çok kıymetli, 9 aydır Recep Tayyip Erdoğan’ın onay imzasını bekliyor” açıklaması ile paylaşım pişmanı oldu.

Kabaktepe çuvalladı

Arıza yapan metrobüs aracını paylaşarak Büyükşehir Belediyesi’ni itibarsızlaştırmaya çalışan Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef gösterdi.

AMAÇ HİZMET OLSUN

Paylaşımında, “Bu görüntüler Ordu Altaş TV canlı yayını sırasında çekildi. Boğazın güzel manzarasında bir yayın izletmekti amacımız ama üzülerek arıza yapan metrobüs ve çile çeken İstanbulluyu gösterebiliyorum” ifadesine yer veren Kabaktepe’ye CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer’den yanıt geldi. Milletvekili Taşçıer, “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 300 yeni otobüs almak için bulduğu kredi, 9 aydır Recep Tayyip Erdoğan’ın onay imzasını bekliyor. İstanbullulara çile çektiren Erdoğan’a yönelik çağrı çok kıymetli..." paylaşımında bulunarak açıklama yaptı.