Advert Advert
Advert

Elektrikli araçlarında istasyonu Aytemiz

Türkiye’de ilk kez bir akaryakıt istasyonunda hızlı şarj üniteleri ile hizmet verilmeye başladı. İhtiyaç duyacağınız tüm enerji Aytemiz’de ilkesiyle yola çıkan Aytemiz, istasyon içerisindeki ilk uygulamasını Bursa’da, otoyol üzerindeki istasyonunda sunduğu hızlı şarj ünitesi ile gerçekleştirdi.

Elektrikli araçlarında istasyonu Aytemiz
Elektrikli araçlarında istasyonu Aytemiz Admin
Bu içerik 5716 kez okundu.

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, şehirlerarası yollarda hızlı şarj ünitelerine olan talebin her geçen daha da artmaya başladığını dile getirdi. Aytemiz olarak; dizel, benzin ve LPG satışının yanı sıra, elektrikli araçlar için Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş. ile işbirliğine gittiklerini söyleyen Eke, böylece elektrik enerjisini de, alternatif bir yakıt olarak istasyonlarında satışa sunduklarını açıkladı.

SIRADA İSTANBUL VAR

Ahmet Eke, “Otomotiv sektöründe yaşanan bu dönüşümü bugünden görüyor, yol haritamızı, bu değişimi de göz önünde bulundurarak yeniden şekillendiriyoruz. Doğan Enerji ile elde ettiğimiz knowhow ve rekabet avantajı sayesinde sektörümüzün geleceğine bugünden hazırız. Aytemiz olarak elektrikli araç kullanıcılarından gelecek geri bildirimlerle istasyonlarda yapacağımız yatırımlara yön vereceğiz. Bursa’nın ardından, kısa bir süre içerisinde İstanbul’da, hem Anadolu hem de Avrupa yakasında gerekli noktalarda daha merkezi istasyonlarımızda hızlı şarj ünitesine yer vereceğiz. Algıda seçicilik yaratarak rekabeti de cesaretlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor