Kara
Giriş Tarihi : 27-04-2024 11:50   Güncelleme : 27-04-2024 11:50

Kırcaali seferleri başladı

Karayolu yolcu taşıma firmalarından Kâmil Koç, Avrupa yollarındaki hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Firmanın yeni durağı, Bulgaristan’ın Kırcaali şehri oldu. Kâmil Koç, Bulgaristan'da Türklerin yoğunlukta olduğu Kırcaali ile İzmir arasında karşılıklı seferlere başladı. Kırcaali ile haftanın 7 günü karşılıklı sefer yapan firma, Sofya seferlerini de günde 2’ye çıkardı.

Kırcaali seferleri başladı

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Avrupa’da büyümeye devam ettiklerini belirterek, “Türkiye’de olduğu gibi Avrupa yollarında markamızın varlığını artırmak adına seyahat ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yeni açılan bu seferimiz ile Bulgaristan’ın 2 ve Romanya’nın 2 şehri olmak Avrupa’da toplamda 4 farklı noktaya sefer düzenliyoruz. Kâmil Koç’un hizmet kalitesini Kırcaali’ye taşıdığımız yeni seferlerimiz tüm yol arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

AVRUPA’YA BÜYÜYOR!

İzmir’den hareket eden Kâmil Koç aracı, Çanakkale’ye uğradıktan sonra sınır kapısından geçerek, önce Bulgaristan Hasköy şehrine, oradan da Kırcaali’ye ulaşıyor. Firma, Kırcaali seferlerini kendi otobüsleriyle gerçekleştiriyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çağatay Kepek, şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olarak, yurt içinde ve yurt dışında seyahat ağımıza genişletmeye dönük çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Kâmil Koç’un hizmet kalitesini Avrupa’da daha fazla noktaya ulaştırmak adına bu kez seyahat ağımıza Bulgaristan’ın önemli bir şehrini daha ekledik. İzmir- Kırcaali arasında başlattığımız yeni seferlerle birlikte Avrupa’da hizmet verdiğimiz nokta sayısı da 4’e yükselmiş oldu. Haftanın 7 günü karşılıklı seferler düzenleyeceğimiz Kırcaali ile hem tarihsel hem de turizm ve ticaret açısından çok uzun yıllara dayanan köklü bağlarımız var. Attığımız bu adımın, bu bağların daha da gelişip, güçlenmesine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.”