Kara
Giriş Tarihi : 14-11-2023 11:03   Güncelleme : 22-12-2023 21:35

Kâmil Koç salladı!

Karayolu yolcu taşıma firmalarından Kâmil Koç, ekonomik krizin iyiden hissedildiği Türkiye genelinde bilet fiyatlarında indirim yaparak müşterilerine destek oldu. Salı Sallanır mottosuyla kampanya düzenleyen firma, biletlerinde yüzde 15’lik bir indirim yaptı. Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, “İndirimlerimiz otogar, acente, çağrı merkezi ve online dahil tüm satış kanallarında geçerlidir” dedi.

Kâmil Koç salladı!

Avrupa’nın en büyük şehirlerarası otobüs ağına sahip iş ortağı FlixBus ile birlikte Türkiye’nin 71 ilinde yolcu taşımacılık hizmeti veren Kâmil Koç, müşterilerinin cebini düşünen yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Firma, indirim kampanyası sayesinde vatandaşlara destek olarak onların gönül rahatlığıyla seyahat etmelerini amaçladı.

HER YERDE GEÇERLİ

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, “Okullarımız ara tatile girdi. Bizde firma olarak seyahat etmek isteyen aileleri ve üniversite öğrencilerimizi sevindirecek olan Salı Sallanır kampanyasını başlattık. Kampanya kapsamında bilet alan yolcular, anında yüzde 15’lik bir indirimden yararlanıyor. Özel olarak düzenlenen bu sonbahar kampanyasından dileyen tüm yolcularımız yararlanmaktadır. Otogar, acente, çağrı merkezi ya da online dahil tüm satış kanalları üzerinden yapılan bilet alımlarında geçerli olan indirimden yararlanabilmek için kampanya kapsamında bilet alımının yapılması yeterli oluyor. Online satışlarda ise, indirimden yararlanmak için KKSALL indirim kodunun sisteme girilmesi gerekiyor. Kâmil Koç firması olarak biz Türkiye’nin büyük bir ailesiyiz ve her dönem insanlarımızın daha rahat edebilmesi için üzerimize ne düşüyorsa, yapmaya hazırız” ifadesini kullandı.