Lojistik
Giriş Tarihi : 27-04-2024 19:23   Güncelleme : 27-04-2024 19:23

Romanya’da şube açacak

Karayolu ve denizyolu taşımacılığında alanında faaliyet gösteren Gülmer Lojistik, 2024 yılını yatırım yılı ilan etti. Firma, İthalat, ihracat ve büyük proje yükleri alanında adından söz ettirmeye devam etmek için Romanya’da şube açacak. Gülmer Lojistik sahibi Serkan Taş, “Firmalarımızın ihtiyaçlarına göre yapılanarak güven esaslı çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Romanya’da şube açacak

Gülmer Lojistik, 2023 yılını ihracat ve ithalat ağırlıklı olarak geçirdi. Yılı hedeflenen cironun üzerinde kapatan firma, kazancını yatırıma dönüştürerek verimli bir döneme imza attı. Gülmer Lojistik sahibi Serkan Taş, 2024 yılı hedeflerinin ise 2023 yılı başarısını yenilemek olduğunu dile getirdi.

HIZLI TESLİMAT

Serkan Taş, 2024 yılı hedefleri arasında Romanya’da açacakları şube ile mevcut istihdamını 80 kişiden 120 kişiye çıkararak istihdam alanını genişleteceklerini açıkladı. Türkiye’nin her noktasına taşıma imkânı sunduklarını belirten Taş, “Geniş hizmet ağına sahip şirketimiz karayolu taşımacılığında hızlı ve güvenli taşımayı ilke ediniyoruz. Modern ve teknolojik filomuz, güçlü organizasyon yapımız ile Türkiye’nin tüm noktalarına optimum maliyet ve sürede ürünleri ulaştırıyoruz. Sürekli geliştirilmekte olan teknoloji altyapımız ile müşterilerimize çevrimiçi takip olanağı sağlanır. Uzman kadromuz ile yüke ve sektöre özel uygun taşıma aracını organize ederek tam zamanlı teslimat ve kapıdan kapıya teslimat hizmetleri de sunuyoruz” diye konuştu.

EMİN ADIMLARLA

Serkan Taş, konuya ilişkin yaptığı açıklamasına şöyle devam etti: “Mersin ve İskenderun’da faaliyet gösteren Gülmer Lojistik, 20’lik ve 45’lik özel ekipmanlarıyla 7 bin 500 metrekare elleçleme terminaline sahip. Akmer Lojistik Depolama olarak ise 10 adet özvarlık araç, 1 adet dolu konteyner istifleme makinesi, 2 adet forklift ve 14 bin 500 metrekare yükleme boşaltma terminali ile bunlara ek 100’e yakın anlaşmalı (kiralık) araç kullanarak tüm taşıma organizasyonu ve depolama hizmetlerinde All risk sigorta hizmeti ver^mekteyiz.”