Advert
Advert

Başarılı VW ekibine Dubai ödülü

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğiyle gerçekleştirdiği Auto Credit kampanyasında başarılı satış performansı gerçekleştiren yetkili satıcılarını Dubai tatiliyle ödüllendirdi. Marka, Türkiye’nin çeşitli kentlerindeki 19 yetkili satıcısının başarılı 26 çalışanını Dubai’de ağırladı. 26 satış temsilcisine Volkswagen Ticari Araç ve VDF yetkilileri de eşlik etti.

Başarılı VW ekibine Dubai ödülü
Başarılı VW ekibine Dubai ödülü Admin
Bu içerik 5846 kez okundu.

Çöl Safarisi gibi etkinliklere katılmanın yanı sıra Atlantis AquaPark, Dubai Mall ve Burj Khalifa gibi Dubai’nin turistik merkezlerini gezme fırsatı bulan başarılı satış temsilcileri, 3 gün boyunca keyifli zaman geçirdi.  Doğuş Grubu çatısı altında faaliyet gösteren d.ream’e bağlı olan ve  birçok uluslararası yayın tarafından Dubai’nin En İyi Restaurant’ı olarak gösterilen Rüya Restaurant da gezideki keyifli noktalardan biri oldu.

Ödül sistemiyle satış ekiplerinin motivasyon ve performanslarını artırmayı amaçlayan  Volkswagen Ticari Araç, VDF iş birliğiyle hayata geçirdiği Auto Credit sisteminde müşterilerine düşük peşinat ve taksitlerle araç sahibi olma imkanı sunuyor. Auto Credit sisteminde müşteriler geri alım garantisinden yararlanabildikleri gibi dilerlerse 3 yılsonunda araçlarını yeni bir Volkswagen Ticari Araç modeliyle değiştirebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu