Teslimatlar
Giriş Tarihi : 04-04-2024 16:11   Güncelleme : 04-04-2024 16:11

Yatırımda çekişme!

Renas Lojistik, filosunu yenilerken, Renault Trucks’ın en yüksek beygir gücünü tercih etti. Firma, siparişini verdiği 12 adet Renault Trucks T520 çekiciyi teslim alarak filosuna dahil etti. Yeni alınan araçlarla birlikte firmanın filosundaki çekici sayısı 40’a yükseldi.

Yatırımda çekişme!

Renault Trucks yetkili satıcısı Erman Ticari Araçlar tarafından Renas Lojistik’e satışı yapılan çekiciler, bayi tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Renas Lojistik, alımla birlikte bakım sözleşmesi de yaptı. Belirlenen periyot dahilinde araçların bakımları Erman Ticari Araçlar tarafından sözleşme dahilinde ücretsiz yapılacak.

GÜÇLÜ REKABET

Araç teslim töreninde açıklamalarla bulunan Renas Lojistik sahibi Masum Aktaş, “Lojistik hizmetleri sunan aile firmasıyız. Mersin’deki meslektaşlarımız ile çekişme ortamında yatırımlar gerçekleştiriliyor. Mersin, coğrafi ve stratejik konumunun yanı sıra firmaların kazandırdığı değer ile de bugün önemli lojistik üslerinden biridir. Rekabetten beslenen, her zaman gelişime açık, yatırım yaparak büyümeye devam eden firmalarız. Bu doğrultuda Renault Trucks’ın araçları kadar, satış ve satış sonrasındaki bölgemizde güçlü varlığı birçok filo tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Renas Lojistik olarak bu anlamda güçlü referansları takip ederek yeni alımlarımızı Renault Trucks ile yapmaya başladık. Filomuzu hızlıca yenileyerek yarısından fazlasını konforu ve performansı açısından hem yöneticilerimizin hem de sürücülerimizin tercihi olan Renault Trucks T520 çekicilere dönüştürdük” dedi.