Advert

Yeni Mobil Delvac Türkiye'de

Madeni yağ üreticilerinden ExxonMobil, hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirdiği Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesini, Türkiye'de satışa sundu. Geliştirilen yeni ürün, hafif ticari araçlar da motor ömrünün uzamasına yardımcı olurken, şehir içi zorlu sürüş ve ağır çalışma şartlarına bağlı aşınmalara karşı üstün koruma ve performans sağlayacak.

Yeni Mobil Delvac Türkiye'de
Yeni Mobil Delvac Türkiye'de Admin
Bu içerik 3134 kez okundu.

Petrol şirketi ExxonMobil çatısı altında yer alan ve Türkiye'de 113 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türkiye, 90 yıllık tecrübeye sahip Mobil Delvac markası altında hafif ticari araçlar için yeni ürün geliştirdi. Geliştirilen bu yeni ürün, hafif ticari araçların ihtiyaçlarını karşılayarak önemli bir boşluğu dolduruyor.

HTA PAZARI BÜYÜYOR

ExxonMobil Türkiye Satış Müdürü Handan Karakaş, hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirilen Mobil Delvac Ailesi ile ilgili olarak “Hafif ticari araç sahipleri ve işletmecilerinin pek çoğu yağ satın alırken en düşük maliyetli ya da en yüksek performanslı yağlardan çok, araçlarına en uygun olduğuna inandıkları yağı tercih ediyor. Önümüzdeki dönemde hafif ticari sektöründe ciddi bir büyüme bekleniyor. Yeni ürünlerimizle ticari yağlar konusundaki uzmanlığımız sayesinde son kullanıcı için değer yaratmayı hedefliyoruz. Piyasa araştırmamız, hafif ticari araç sahiplerinin, düzenli bakıma büyük önem verdiklerini gösterdi. Düzenli bakım, hayati öneme sahip olan araçlarının yolda ve çalışır durumda tutulacağı konusunda içlerinin rahat etmesini sağlıyor” yorumunda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol