Güncel Haber
Giriş Tarihi : 28-08-2019 13:14   Güncelleme : 23-09-2019 21:52

Auto King Kayseri'de iddialı

Ekspres mini onarım ve bakım, hasar onarım ve mobil parça onarım hizmeti veren Auto King, Türkiye geneli servis ağı yapılanmasına hızla devam ediyor. Firma son olarak franchise devam ettiği Kayseri şubesin de yeniden yapılanma sürecine giderek bölgedeki ağırlığını ortaya koydu.

Auto King Kayseri'de iddialı

Auto King'in kendi bünyesinde Kayseri'de açılışını gerçekleştirdiği servis toplam da 4 bin m2 alana kurulu. Servis merkezinde, sigorta sektöründeki kurumsal müşteriler ile araç sahiplerine bakım ve onarım hizmetleri verilecek.

HER ZAMAN MUTLU MÜŞTERİ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç, “Belirlediğimiz tüm stratejimizle ve yeni yapılanmamızla Kayseri’de varlığımıza devam etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. 4.000 metrekare alan üzerine kurulu şubemizde, mini onarım, hasar onarım, mekanik bakım ve oto bakım alanlarında hizmet vermeye devam edeceğiz. Servis merkezimizde müşterilerimize kolay, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada tüm servis şubelerimizde olduğu gibi Kayseri şubemizde müşteri deneyimini mükemmelleştirmek yolunda bizim için önemli bir platform. Auto King olarak çıtayı her zaman daha yukarıya koyarak, başarılarımızın bize verdiği motivasyonla yenilerini kazanmak için sürekli çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA